Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kanócz

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Zuzka je nejjjjj!!

    Jako je fakt super , ale je slovenka *1*
  • zuzik

    miluju ji
  • BH

    BlackHK [BlackHK@centrum.cz
    ty si vazne idiot to psat 50x
  • ...

    ...nepřestávám na Tebe myslet,na tvoje věčně studené ruce,na tvou tmavou pleť,na tu malou jizvičku na pravém boku,na to jak si přidžuješ sukni když vystupuješ z auta,jak přivíráš oči když se ráno sprchuješ,jak dýcháš,jak žiješ...
  • Zsuzsa

    Hello everyone! I went to school with Zsuzsa is Kassa, so I know her very well. She was always extremely very sunny person and funny! We liked her so much. Hope she will get a big success in the future! And someone of you was really right, she has nice eyes and i think she is looks like Sandra Bullock... :) Zsuzsa, I know you probably won't read this message, but have a nice Christmas! Love, Réka *4*
  • Tady to Zuzana určitě nečte, nemá na počítač ani čas, naštěstí jsem zjistil, kam ji napsat aby jsi to přečetla :-)
  • Zuzanko,jste velice hezká žena,moc se mi líbíte,hlavně Vaše tmavé oči.Jen doufám,že budete mít v této branži štěstí a budete dostávat další role,budu se na Vás moc těšit.Hodně štěstí a hlavně zdravíčko!!!
  • Zuzanka

    Asi jsem se do Zuzany zamiloval, je to dibný, protože ji znám jen z filmu a fotek *9* a ten hlas co má v Romanu pro zeny asi neni jeji, i kdyz se k ni dost hodi, ale to nevadí, je to muj typ. *1*
  • stejne tak jako film je i zuzka skvela, nadherna a moc se mi libi...jen skoda, ze o ni nevim neco vic *9* ani nejakej kontakt by se hodil *1*
  • kráska

    Rád bych na Zuzanu dostal nějaký kontakt, abych ji lepe poznal, bylo by to moc fajn, ale asi to nebude realné co?:-)
  • zuzka

    zuzka je super a je taky hezka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
  • *3* ZUZKA JE SUPER
  • Zuzce to sluší

    Zuzce ve své hlavní roli Laury z filmu "Román pro ženy" velice sluší, tenhle film se mi velice líbí. Za posledních několik let to je jeden z nejlepších filmů české kinematografie. Opravdu krásná herečka *5*
  • Som Zuzkina veľká obdivovateľka.Patrí medzi moje vzory.Je inteligentná,velmi simpatická a jej práca ju baví. *4* *15*
  • Román pro ženy jsem viděla už celkem 35x..Zuzana je moc krásná, talentovaná a z mýho pohledu přirozená holka....takže jen tak dál, Zůzo *5*
  • zuzka je supr!

    Teď sem zhlídla román pro žena a zuzka je tam uplně užasná doufám že jí etě nekde uvidíme..a má hezoučkej piers v jazyku *3*
  • Zuzka je nejjjjj!!

    Me se taky hrozne libila v Romanu pro zeny!! Je to muj nejoblibenejsi film a Zuzka moji nejoblibenejsi ceska herecka. Je uuuuzasna!! Tak papiec lidi a Zuzko drz se!! *3*
  • Zuzku poznam

    bola som s nou raz davno v tabore. Uz vtedy bola taka pekna, ze to bralo dych (a to som zenska a straight), aj v roztrhanych rifliach a s mokrymi vlasmi. Ale popri tom ako vyzerala bola hlavne neskutocne prijemna, prirodzena, mila skromna. Prajem jej vela uspechov!
  • Je to super herečka v Románu pro ženy se mi tak líbila, že jsem se zbavila mích krásných dlouhých vlásků a ostříhala jsem se podobně jako ona *14* *9*
  • Prave som videl film Roman pro zeny a musim povedat ze Zuzana je nadherna zena!!! krasna a prijemna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit