Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Maléřová

OSOBNOST 1.8.2009 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobré jitro

    Dobrá jitra s paní Maleřovou na ČR2 PRAHA
    jsou pro mě nezapomenutelná, škoda, že nejsou na CD s jejim podmanivým hlasem.
    Příjemné dný všem Míla.
  • Dobrý den!
    Paní Maléřová, i já se připojuji s díky za krásné Dobré jitro 15.1.
    Pohlazení, nastartování ... no prostě - nádhera!
    Ještě jednou díky moc!
    Buchtová Marie
    Ostrava
    buchtova26@seznam.cz
  • Paní Maléřová děkuji za krásné nedělní ráno 10.6.2012. Moc jste mne potěšila. Jsem také z Valašska a jsem narozena ve znamení vodnáře a mám dceru Zuzanu.
  • I já chci poděkovat za dnešní nedělní ranní vysílání. Je velmi citové, neotřelé, dělíte se s námi posluchači o své osobní zážitky a to je úžasné. DÍKY.
  • Dobré ráno, poslouchám vaše dobré ráno v nemocnici, ráda bych vám poděkovala za pěkné povídání, zvlášť za část o fotbalu. Můj otec hrál před válkou za Spartu. Bohužel, asi byl zklamaný, že má dvě dcery...
    Ráda bych vám ještě připomněla, že text Modlitby pro Martu je převzatý od J.A.Komenského. Ale vybíráte krásné písničky, což není moc samozřejmé.
    Děkuji, Anna Nedvědová
  • DEKUJI Vam,pani Zuzanko,za zase jedno krasne nedelni rano,ktere k nam priplulo po vlnach naseho ceskeho rozhlasu,poradem "DOBRE RANO CESKO."
    Je prijemne na Vas hlas poslouchat.
    Preji tez Vam ,krasny nedelni den.
    Dekuje Vam ,posluchacka Eva.
  • Pořad Dobré ráno Česko jsem dnes naladil poprvé. Poslouchal jsem asi od 7:15 (M. Rottrová, píseň "Máma") - takové "pohlazení po duši"... něco, co se hned tak neslyší.. Přeji krásný den z Moravy

    posluchač
    František
  • Dobrý den, p.Maléřová moc a moc děkuji za ráno 15.1.2012 za Vaše Dobré ráno. Bylo jako pohlazení po duši a povzbuzení, že ještě jsou lidi kteří mají duši. I když to o Vás už vím celé roky.
    Díky za slova o M.Rottrové, o Vašich rodičích..........
    pocity se nedají v rychlosti popsat, ale patří Vám můj veliký dík. Přeji hezký den. Krulišová *4* *4*
  • Dobrý den paní Maléřová,moc děkuji za dnešní dobré ráno ( 8.1.2017).Vaše slova byla velice příjemná a krásné příběhy které zazněly i když já jsem si při nich i zaplakal,ale v mém věku to není nic mimořádného.Ještě jednou děkuji a zdravím.
    Václav Michálek 70 let.
  • Moc děkuji za nádherké ráno,Marie Spěšná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit