Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Navarová

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj. Nema nekto knizku Andelska pocta v elektronicke podobe (.pdf, .doc...) ? Pokud nekto ma a ozve se, predem moc dekuji.
  • Pozvánka: V pátek 9.8.2013 - Brno - akce Musicpoint na Moravském náměstí - 17 hod. Koncert zpěvačky Petry Fúrikové s hosty.

    Vzpomínka na Zuzanu Navarovou a její písničky
  • ...Byla prostě úúúžasná! V každém tónu jejího hlasu byla barva radosti a života....tak proč musela zemřít tak brzy....?!?
  • já jí nemusela
  • Zuzana byla dnes na čt

    chvíle pro písničku zpívala krásnou skladbu Samba v dešti *4* *3* *4*
  • čistá nádhera na dušičce

    Dojemně proslzené písně s nahořklou medovou notičkou uvnitř rozechvělého srdce,nádherné opojně hřejivé pocity libosti a slasti přetavené ve žlutavě hřející barvičky s krátkými vášnivě nalomenými povzdechy,s úžasnou nenapodobitelnou živoucí procítěností a dojemně se vznášející jiskřičkou hřeící naděje v blaženosti a čistiskvoucí dobrosrdečnosti na dobro přetavené v to nejušlechtilejší a nejlidštější krásno a dobrosrdečno uvnitř sebe samotného,když tóny mrazivě ochvějné libě bázlivé se slzičkou v povzdechu hladí moji duši,najednou cítím,že život je sluníčkově prosvětlený blahem a harmonií a celou radostí a blažeností,když Zuzančiny písničky poslouchám.Děkuji ti Zuzanko za tu úžasnou nádheru bijícího se srdce otevírající se slasti a libě opojnému hřejivému proudu laškovně dojemných emocí...děkuji ti za pěkná slunečná rána s tvojí muzikou a za úžasně proslzené večery nahořklé v oaze dešťů s příchutí kouzelné melancholie a kapiček lsz při tvých úžasných věrně čistě blažicích baladách....děkuji ti Zuzanko za všechnu tvoji lásku v hudbě,kterou jsi předala tu nádhernou čistoskvoucí lásku nám všem...Fildinka
    • Re: čistá nádhera na dušičce

      Překrásně maximálně napsané a pravdivé *4*
      • Re: Re: čistá nádhera na dušičce

        Moc vám děkuji za upřimnost a přeji slunce do duše.Fildinka
  • Petr

    měla nádherný hlas a krásné písničky je jí velká škoda
    • Re: Petr

      To jí opravdu bylo *9* .Byla to moje oblíbená zpěvačka
    • Re: Petr

      To snad ani nebyl hlas ženy z masa a krve, to zpívala přímo její duše...
  • nej

    týhle ženský je taková škoda.........
    • Re: nej

      rozhodně,měla moc pěkný písničky. *3* *15*
      • nádhera božská

        Zuzana Navarová d.T byla krásná bytost,zpívala srdcem,čistě,pokorně,laskavě,pr o všechny lidi s láskou.Na sv= muzikantské úspěchy vynikající zpěvačky s půvabnou duší pravila kdysi:"Každého muzikanta úspěch těší."Na otázku zda sleduje počet prodaných kusů z alba Jako šantideví řekla opět skromně a působivě:"No,abych se přiznala,nesleduji to a je mi to upřimně jedno,já už to přestala sledovat dávno kvůli duševnímu zdraví a tech nervů zbytečných.""To víte,že mne to těší".Opět báječně skromná.Opět nezapomenutelná,čistá,srdečná a citlivá.Dokonce na vánoční prosincové rozhlasové pozvání donesla hlasatelce krásného vlastnoručně zhotoveného andělíčka a s vášní a žárem v očích se podělila o své nové lásce k přírodě,lesům a hlavně košatým stoletým stromům...ze své průkazky ukázala barevné kartičky s různými druhy neobyčejných lesních stromů s radostí v hlase,že se je učí poznávat a vnímat je,celým svým srdcem.
    • Re: nej

      to máš pravdu
      • Re: Re: nej

        Souhlasím
        • Re: Re: Re: nej

          veliká škoda *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit