Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Vejvodová

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rades

    Prostě kočenka

    Jo Zuzka je prostě kočenka...co k tomu ještě dodat...holka s obrovským charisma a mimořádným smyslem pro empatii, k tomu skvělá postava a luxusní vizáž...vražedná kombinace, řekl bych...
  • ajinka1

    zuzka

    Všechno nej at se ti daří při natáčenííí *1* *1* budeš hrát v mým filmu kterej píšu vítěství na pláži máš tam jednu z hlavních rolích *1* teda když nabídku přijmeš *1*
    • skih

      Re: zuzka

      jo,vsechno nej a at se ti dari! *1*
  • opravdu

    Tak ona je opravdu příbuzná,toho slavného hudebního skladatele.
    • nika1979

      Re: opravdu

      je přibuzna. nasto procenc *14* *14* *14* *14*
  • fotky

    ahoj..asi pred 2 tejdama sem do fotogalerie pridala novyho fotky...nevite, jak dlouho to trva, nez se objevi?? predem dik za odpoved *4*
  • Ty chyby!!!

    Já vím o těch chybách. No stanese každýmu někdy. Chybovat je lidský. *1*
  • Tedy pánové

    Myslím, že by jste se nejdříve měli naučit správně česky a potom psát tkovéto články.
  • Jirka zase někoho pěkně nasral

    Ahoj Zuzko doufam že budeš na teto strasnce svím fanouškum taky odpovídat na dotazy bych se chtel zeptat jestli mas pritele a jestli by jsi me nechtela?
    Taky jsem členem fanklubu Leoše Mareše a jedinej člen tady toho tvýho fanklubu teda doufám že jen za tím že budeš mít vic fananků až se provaří ten tvuj dětskej seriál Měj se fajn a budu rad když mi prosim tě slušně odpovíš mě se fajn čau Jirka Ryba *14*
    • Re: Jirka zase někoho pěkně nasral

      No lol, na to ji utahnes ty clene fanclubu *14*
    • Re: Jirka zase někoho pěkně nasral

      Zdravim, promiň, ale ty si fakt myslíš, že ona nikoho nemá? Takový holky maj vždicky někoho. Ty si myslíš, že by tě chtěla, i když možná jo. Tohle si pamatůj! Jestli si myslíš, že jí támhle někde za rohem ohneš a pak jí dáš pá pá, tak to jí raději nic ani nepiš. Já osobně jsem jí taky psal mail, jestli by mě nechtěla, ale moc tomu nevěřím. Já se aspoň spokojím s jejím přátelsvím. Ono ty máš asi představy, že jí bude stačit, když jí koupíš něco drahýho a bude. Já mám teda jiný představy. Láska, kterou bych jí nabýdl já to je něco jinýho. Já osobně bych jí dal své srdce a k tomu i duši! Láska není jen o tom jednom, ale o vzájemném porozumění a podobných věcech. Já jsem jí psal na její mail, už skoro před 2 měsícema a celou dobu čekám na odpověď. Já nespím a když usnu, tak se mi o ní zdá. Pořád na ní musím myslet od rána až do večera. Tak to už o něčem svědčí. Tak si pořádně rozmysli, jestli ti za to stačí, mě aspoň rozhodně ANO!!!!! *14*
      • Re: Re: Jirka zase někoho pěkně nasral

        každopádně ani jeden z vás jí nemůže nebídnout gramaticky bezchybný příspěvek
        • Re: Re: Re: Jirka zase někoho pěkně nasral

          Ten jejich pravopis,to je kvalita. *1*
      • Re: Re: Jirka zase někoho pěkně nasral

        Já jsem nemyslel, že láska je o vzájemném porozumění, ale spíše vztah dvou lidí, kteří se milují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit