Přejít na výpis diskuzí

Otakar Petřina

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On se narodil stejně jako já jen že já sem se narodila 2004
    • Chceš říct tajemství? Já se taky narodil v den, kdy jsem nebyl jediný!
    • Woooow, to je neuvěřitelný, že se ve stejný den narodili dva lidi, to je opravdu k nevíře! Jak úžasné, jak nemožné, jak fantastické, WTF!
  • Proste marpo je užasny raper a ten song pro jeho dcerku mega moc užasný *2* *2* *2* *2* *14*
  • Nepleťte sem Spirita, Rytmuse, ... nebudu posuzovat kdo je lepší a není všichni jsou vyjimeční něčím jiným... ale tedˇje téma zde Marpo, znám tak max 2-4 písničky (a ještě odbočím, u všech to platí taky) mě se ale libí na MARPOVI ne jen že rapuje nebo jak se tomu nadává, ale zpívá tam u jedné pisničky jsem ho slyšela zpívat, dále hraje na bicí. Jinak tento úsek hudby o ten se nezajímám, tak kdyžtak mě poučte a dále,to je hlavní komunikuje s fanoušky a to je to nejdůležitější. Každý na to budete mít jiný názor a já mám tenhle. Marpo je člověk který svou práci dělá výborně.
  • Marpo je nejlepší raper *14*
  • DaddySimpson
    Je jako dvojče mího bratrance ale ůplně :DDD
  • Ti co ho pomlouvaj a nesnášej ať se pakujou z týhle stránky. *16* *16* *16*
  • Marpo je frajer.Nejvíc se mi od něj líbí muay thai *1*
  • je nejlepší komu to vadí tak ať jde do ..... tady nemaj co dělat *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • mayinqa

    nej

    pro mě patří k těm nejlšpím.. *3*
  • l

    marpo je nejlepsi z ceskoslovenskych raperu potom ma tak ne nej jen rytmus nikdo jinej *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit