Přejít na výpis diskuzí

Otakar Petřina

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marpo

    mocinky ma super pisnicky a hraje na bubny uplne skvele fakt ho moc zeru , a chtela bych vzkazat lidem ktery neznaj lidi poradne jak svi boty tak by meli byt sticha protoze kazdej je nakej nikdo neni dokonale a kdo tu pise ze je kokot tak je protoze ho ma vy idioti chytry si myslite ze je to tak lehky se nekam vysplhat jako marpo nebudte naivni proste mu jen zavidite *15*
    • Re: marpo

      Marpo je hustej typek...posloucham ho kazdy den na telefonu(tim myslim pisnicky)...TWLLÉÉ..skoda ze neni mladsi nebo ja nejsem starsí....ale to je fuk je to husty..cusik *3* *1* *4*
  • 1

    Marpo je podle mě Osobnost s velkym O.Je to sqělej raper,m úžasnej člověk a navíc krásnej.To co sem o něm slyšela a četla....no myslim si že má fakt dobrý názory.moc mu fandim!!!!!! *14*
  • proste best of best....wymakany *14* *5* jen tak dal....a 6m hluboko je nej
  • Marpo je nejlepšíí

    Ty si ten nej,mas kruty lyrics,suprově rapuješ a si good ze delas tajskej box pstě doufám že vyjde hodně abum aže tu dlouho budeš i s wohnoutem pa *14* *14* *4*
  • Ať žije MARPO !!!!!!

    Hej!!JAko MArPo -krutej,těžkej a nej R35P3CT-fakt krutě rapuje a v ksichtu taky hustej-prostě je nej -AT zIJe!!!!!!!!!!
  • Nejlepší

    Marpo je nejlepšíííííí českej hoper!!!! *4* *14*
  • Super

    Je superovej...jak písničkama, co zpívá, tak osobností, jakou je.Když jsem viděla s ním rozhovor, není takovej namachrovanej jako ostatní.Je to normální milej kluk a hlavně co se mi na něm strašně líbí, je jeho oblečení,protože jak sám říká, to že zpívá hip hop,nemusí mít ještě kalhoty s rozkrokem v půli kolen a široký kšilt.... *14*
  • Marpo je Best

    Marpo je nejlepří Raper!! A jako bubeník u Chinasek je taky dobrej asi nikdy uplně nenahradí HROCHA,ale to by nedokazal nikdo *3* *14* *14*
    • Re: Marpo je Best

      Jasný .... Hrocha určitě nenahradí (Ota ani nikdo jinej) *9* ale myslím, že ho zastoupil/pí *4* úplně s přehledem na výbornou! *3* Fandím mu! :)))
  • marpo

    Marpo je super típek a ten song Já sám a moje druhý já je fakt best *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ti co ho pomlouvaj a nesnášej ať se pakujou z týhle stránky. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit