Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horváth

OSOBNOST 24.8.2009 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji krásný den,chci se zeptat zda by bylo možno získat foto s podpisem pro dnes zesnulou Vaší fanynku, určitě by byla ráda kdyby jste byl sní na poslednim rozloučení,jsem ochoten si přiject kam koli v republice, děkuji Radek.pubanc@seznam.cz
  • Vážený pane Pavle. Jsem již postarší,mohl bych být Vaším ,při nejmenším otcem. Nejsem žádný sportovec, ale mám rád fotbal, velmi mi vadí tlupy s prominutím hovad, která kazí dobré jméno a zejména prožitek z fotbalu.Měli jsme jistý osobní vztak k panu Josefu Žaloudkovi a tak mne napadlo na jeho počest zkusit něco nezvyklého. Boxeři si v ringu dávají na hubu, ale po zápase se obejmou a jsou přáteli. Vy ,se spoluhráči pozdravíte a poděkujete po zápase svým fandům. Možná by bylo i hezkým, sportovním gestem pozdravit i slušné fandy jiných mužstev, na jejich hřišti, a to bez ohledu na výsledek zápasu.Možná , že by to i přspělo k utlumení vášní a nenávistných projevů právě těch zmíněných hovad.Myslím, že by Vaše přispění k takové praxi ještě zvýšilo Vaši prestiž a oblíbenost u všech diváků a možná i fotbalistů. Děkuji, ahoj, JirkaB.
  • Všechno nejlepší ;)
  • Zdravím Horvy
    Dnes jsem se dočetl,že jsem tvůj úhlavní nepřítel.Mezi námi řidiči jsi dost oblíbený,ale takhle Ti to dlouho nevydrží.A aby jsi změnil pohled na nás co se živíme za volantem zvu Tě na jednu jízdu.Zdraví Tě řidiči kamionů. *5*
  • Jeden z našich nejlepších fotbalistů současnosti. Má cit pro hru, hraje srdcem a umí motivovat spoluhráče. Jsem si jistý, že takového lídra by chtěl každý trenér.
    Pavle, ať Ti to kope takhle dobře co nejdéle.
    Plzni přeji ať se ji daří v LM. Věřím, že máte na to opět vyhtát Gambrinus ligu. Celá naše rodina Vám to moc přeje i když nejsme z Plzně. *3* *3* *3*
  • Dobry pasi posilas do vapna
  • Pane Horvát , v neděli jsme tady měli na besedě jednoho bývalého reprezentanta česka .
    Moc pěkně o Vás mluvil a vše jsem si natočil, rád bych Vám to poslal, ale nevím email - nemůžete mne dát kontakt.Děkuji Jiří Horák, Hradec Králové - dúchodce - opravdu rád bych Vám to video poslal
  • všechno nejlepší k tvym narozeninam sice to píšu trochu pozdě ale na zapase z Hradcem Kralove jsem ti to nesihl říct.
  • Pavlíku.. *1*
  • Pavel horvat je skvělý fotbalista cela plzen je dobra ale nejvíc pavel horvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit