Přejít na výpis diskuzí

Pavol Kovaliček

OSOBNOST 14.12.2015 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si dobry spevak
  • Ahoj mám ťe ráda. Jsem tvoje fanynka a spíváš úžasně :-)
  • Ahoj pavol obdivujem ťa máš krasny hlas neviem prečo ťa ňevibrali ked si tak Seper spevak a mas na to :* :* :* :* :*
  • Pavol je po všech stránkách naprosto úžasný a doufám, že i když v Superstar nevyhrál 1. místo, bude ve zpěvu nadále aktivně pokračovat! Hrozně ráda bych se od něj dočkala nějaké vlastní písničky *4* *14* *4*
    • *4**14**4*
  • Ja mam rada oba i dalika i pavola maji oba dva moc krasny hras a nechte je napokoji jsou oba moc bozi a pavol nemuze zato ze dalik odesel tak uz to tu neteste oba jso proste skveli a ja je moc milujem
  • Souhlasím s domčou v superstar neměl postoupit ani z cástingu
  • Nevíte někdo přesné datum narození Pala Kovalička? Děkuji. *4*
    • 30.srpna 1996
  • Pavol jsi fakt tak úžasnej,svalnatej nebo se mi to zdá?Já nevím ale jsi tak Mega,hustě,krutě.......... Prostě boží.:-)
  • jsi fak trapnej nemněl jsi chodit do superstar, jeno kvuli tobě odešel dalibor slepčík. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • No a čo že odišiel Dalibor Sleppccciiikkk aj tak ma Pavol krajsi hlas :* :* :* :* :* :* :* :* :* *4*14*4*
    • Není to pravda slepcik vypadl kvůli tomu že mu někdo hecknul hlasování
    • Slepčik má talent, ale je ještě před mutací na první misto neměl:) Při vystoupení mu přeskakuje hlas a to si zoevák nemuze dovolit:) Pavol má úžasný hlas, ale to ty nepochopíš, protože jsi asi nikdy nezpívala na koncertě:)
  • Blizi se stedry vecer prisel vanocni cas at krasny je a plny lasky hezke svatky spokojenost i v novem roce vam vsem a pavolkovi preje ivca mam te rada pavol jsi nejlepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit