Přejít na výpis diskuzí

Petr Šebl

OSOBNOST 15.1.2009 
205 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěla bych varovat všechny budoucí modelky nebo ženy které se nechají fotit od Šebla. Bude Vás nutit se při focení vyslíct, nevím, co pak s těma fotkama dělá...popravdě asi chce materiály proti vám k tomu, aby jste se s ním nechtěly hádat o peníze nebo o kvalitu fotografií!!!!!! ale nenechte se od něj fotit raději vůbec. Navíc fotky jsou rozmazané, pochybuji, že vůbec umí správně fotit.
  • Šebl chtěl vystavovat fotky které jsou obrazem jeho smýšlení o ženách - fuj - opravdu příšerné
  • Fotky jsou vážně technicky hrozné a divím se, že snad chce někdo Šeblovi za "práci" zaplatit? Martin
  • Nj Petr Šebl se musel přejmenovat z sebla na "Petr fotograf", aby mohl podstatnou čast pravdivych příspěvku v diskuzi vymazat *16*
  • vystavu nema nikde a ani uz nebude... zelezne rude to ma tak maximalne u jehi sestry kreta se tam vdala...
  • Zajímalo by mne, kde v Železné Rudé ma ten Šebl výstavu? Jak tady v novinkach uvádí? A taky, jestli z prodaných fotografii, jak tady *1* *1* *1* *1* tvrdi *1* *1* *1* odvede dane? Nebo je to zase jako vzdy 1* *1* *1* lež?
  • Šebl má na svědomí daleko více lidí, než 30, moc dobře to ví !!!!!!!!!!!!
  • Nepomlouvaji jen rikaji pravdu, ,a neni jich par .. ale aspon 30 lidi .. co sem pisou ,, takze si jako jedina fanynka, , nebo jsi ten píčuuus šebl ty ...
  • petre mame vas radi.....jste...uzasny fotograf......serte na tech par picusu co vas tu pomlouvaj....... *14*
    • Opět Šebl jako fanynka. Vsichni víme ze jen ty sám se mas rad a proto sis sem musel napsat. Vulgarně - jak jinak.
  • Nechala jsem se fotit od Petra Šebla v akci "focení pro radost"
    Musím všechny varovat, fotky dopadly vážně strašně.
    Většina snímků byla rozmazaná a nedalo se vybrat nic pěkného.
    Nechápu, kam chodí tento člověk k těm honorářům, které po lidech chce.
    Dávejte si všichni pozor na Petra Šebla, který si říká fotograf.
    Fotí a chová se jak malé děcko.
    • petr je nejlepsi fotograf
    • no a jaka jsi potom ty kdyz jsi se nechala jak rikas oblbnout od maleho decka......iq...nulaas
      a
      • Petře, oblbnout jsem se nechala, ale vysledek tve "prace" si nenecham si to pro sebe. To jsem nevedela ze lzes, ze vubec nejsi fotograf atd. Nevystavil jsi mi ani účet ani fakturu za tu svoji "práci" a nebyl jsi u toho focení sám.......
    • davejte se si pozor na tecso.billu.albert aj....koupila jsem si u nich flasku vodky a strasne jsem se opila...a videla jsem vsechno rozmazane..bylo od tech retezcu nezodpovedne a neprofesionalni ze me prodaly tu flasku...meli s tim pocitat ze se ozeru a budu psat ptakoviny...a za ty penize...m jsou to hajzly a darebaci....
      • Pan Šebl chtěl dat najevo, že všichni, co mu tady pisi svoje strasné zkušenosti s nim, jsou hlupaci.
        Cetla jsem si tu diskuzi tady a věřím, ze cely zástup lidi ma velice spatnou zkušenost s tímto člověkem.
        A všechny ty negativni věci, co se tady pisi, jsou pravda a svědci o tom, ze se mu zase tak "nedaří" , jak o sobě vykládá.
      • Petr Šebl neboli vodka? Petře kromě fotografování také to psaní ti nejde... ve slově hajzli se nepíše tvrdé Y.
        Typický příklad jak chtěl Petr připodobnit, že od fotografa je normální obdržet strašné fotky, tak je normální se po alkoholu opít. Petře - po vodce je každý opilý, ale když si zákazník zaplatí slušné peníze za fotky, které jsou pak na vyhození, je to tragedie *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit