Přejít na výpis diskuzí

Rachel Hurd-Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rachel hurd Wood je nejkrásnější žena na celé Anglii.když ona hrála ve filmu v Londýně tu Wendy tak se mi zdálo o ní v červenci že jak byla zla a hnusná čarodějnice od kapitána holka normálně se blížila se k ní a normalně říkala:Holčičko co si to udělala,a ona říkala:nechte mě, a tak dále nakonec přišli ty 3 děti 1 holčička a 2 chlapečkové jak přišli jí zachránit proti zlé čarodějnice Kréta se jmenovala scartlle byla to hnusná čuza vyjebana
  • nikokr
    Happy birthday *4*
  • toje panenka uz jidu podzigat
  • SLUŠÍ JÍ TO KDYŽ JI PETR PAN DRŽÍ V náruči *15* je to hezká fotka:d
  • Kokino99
    Všechno nejlepší!!! *3*
  • Tak všechno nejlepší !!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • Je krasna, talentovana a strasne sympaticka...mam ji moc rada akorat ty kratke vlasky ji moc neslusely...ale jinak je super ;) jo a taky mate blbe jeji vysku...vyrostla ma uz 170 cm ;)) tak to opravte *14* *2* *3*
  • penelopeo
    Bože můj... Vím, že je to ode mě asi trapné, ale mám sto chutí říct: Ta ale vyrostla! Já ji totiž viděla jen v Petru Panovi a teprve teď jsem si uvědomila, jak moc je ten film starý... *15* Měli by jí dát asi starší profilovku. *3*
  • janomilka

    Victorie

    Hej Rachel by se taky hodila na zlou upírku Victorii ve stmívaní *3* ma fakt uzasny vlasy hlave ve filmu Parfém
    • Re: Victorie

      rachel le fevre je lepsii
  • hmm

    tak sjak se vám líbylfilm
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit