Přejít na výpis diskuzí

Reba McEntire

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=RjWCZB08UW0 nejlepší song *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • výborná zpěvačka :DD i herečka :DDDDDDD I love Reba McEntire
    • máš pravdu :DDDDDDD
  • Reba je můj největší miláček a její písničky znám téměř všechny anení písnička,která by jse mi od ní nelíbila.A taky jedu kvůli ní do Améru a těším se na její konzerty.Ylove You Reba....
  • reba je docela dobrá hraje výborně např. deník zasloužile matky *3* *14*
  • Reba je nej ... <3

    Podle mě je Reba opravdu jedinečná zpěvačka ... Ikdyž jejímu hudebnímu stylu moc neholduju její písničky.... Jsou nádherné nejvíce se mi líbí "I am a survior", "Youre gonna be","Consider Me Gone", "Fancy" a spousta dalších ... A souhlasím s Vámi všemi ... Reba je prostě nejlepší ...
  • Film?

    Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, on existuje film Reba(Deník zasloužilé matky)? jmenuje je se to Reba: The movie...ale bohužel neumim moc anglicky, takže teď nevim...nevíte o tom někdo něco víc? Jestli se podle toho seriálu natočil film? Tady odkaz : http://www.youtube.com/watch?v=v0V0 L9Fp4XM

    Díky moc. Reba je skvělá.
  • Reba

    Reba McEntire je v USA skutečnou ikonou, žijící legendou americké country. Uctívanější jsou snad jenom Dolly Parton a Loretta Lynn. Je to skvělá zpěvačka což se naplno projevuje v jejích živých vystoupení. Ještě jsem jí neslyšela zaspívat falešně. *4* Letos vydala desku "Keep On Loving You" a stala se nejúspěšnější zpěvačkou country v historii.
    Poslouchám jí téměř 20 let a s potěšením konstatuji že s přibívajícím věkem je stále lepší a lepší. Doufám že jí to ještě dlouho vydrží, ostatně ve svých 54 letech vypadá fantasticky. *4*
    • Re: Reba

      Ahoj Báro - nemůžu nereagovat. Poslouhchám Rebu skoro 16 let a je to pro mě naprostá hudební jednička, mám všechna její alba. Jsem rád, že se konečně našel někdo, kdo ji zná (asi díky seriálu). Byl jsem i na jejím koncertě v rámci jejího jediného evropského turné před deseti lety a bylo to úžasné! Osobně nejvíc doporučuju období první poloviny devadesátých let - písně a videa "The Night The Lights Went Out In Georgia", "Is There Life Out There", "Take It Back", "The Heart Won´t Lie" /duet s Vince Gillem/, "And Still" a další. O již zmíněných "Fancy" a "Does He Love You" nemluvě. A co je opravdový skvost - "She Thinks His Name Was John"

      REBĚ ZDAR!! *3*
      • Ahoj, já ji taky poslouchám asi 10 let. Je to dokonalá zpěvačka, jedna z nejlepších.
      • Re: Re: Reba

        Ahoj Dane, tak ten koncert ti fakt závidím. Vůbec jsem nezaregistrovala že nějaké evropské turné bylo, no moje chyba... *4* Souhlasím že písničky z 90 let jsou její nejpovedenější. A co říkáš na poslední album.
    • Re: Reba

      Moc ráda jsem si přečetla tyto informace o ní. Rozhodně souhlasím, že ve svém věku vypadá opravdu moc hezky.
      Na youtube mě velice oslovilo video s písničkou You're gonna be. *4*
      • Re: Re: Reba

        Souhlasím, písnička je skvělá i ten klip se povedl. Ještě můžu doporučit "Because Of You" s Kelly Clarkson, "Does He Love You" s Lindou Davis-za tu dostala Gramy "Till You Love Me" a "Fancy". Ty poslední dvě doporučuju v koncertních verzích, stojí za to... *4*
        • Re: Re: Re: Reba

          Moc děkuju za další doporučení. To s Kelly Clarkson jsem viděla. Překvapilo mě, že jsou s Rebou takové kámošky. Vůbec jsem to netušila. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Reba

            Jojo. Taky mě to překvapilo, myslím že díky tomu turné Kelly hodně stoupla v ceně a má celkem slušně našlápnutou kariéru. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Reba

              Myslím, že s Kelly to vypadá opravdu slibně, to souhlasím. Zkusila jsem ty další písničky od Rebe a bylo to fajn. Líbilo se mi to. *3*
  • Deník zasloužilé matky

    Reba McEntire je pro mě skoro neznámá.Dozvěděl jsem se o ní teprve nedávno,ale myslím,že je dobrá herečka.V seriálu Deník zasloužilé matky se mi jako Reba Hartová líbila.Jako zpěvačku ji neznám,ale to se může změnit.Přeji jí hodně štěstí!
    • Re: Deník zasloužilé matky

      Rebu McEntire neznám moc dlouho ani zatím nijak moc dobře. Na youtube jsem si ale poslechla pár písniček od ní a myslím, že zpívá opravdu hezky. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit