Přejít na výpis diskuzí

Rick Springfield

OSOBNOST 31.12.2006 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love

    Rick je naprosto uzasnej clovek! *14* *14* *14* *14*
  • Přes noc 30

    Já ho slyšela poprvý v tomhle filmu.. :D ale líbí se mi.. *1* Jessie´s Girl je super uplně :D
    • Re: Přes noc 30

      Ja som si na pesničku Jessie`s girl spomenula asi pred 3 rokmi, že som ju veľmi dávno (asi 10 rokov dozadu)v nejakej oldies hitparáde. Tak som začala pátrať po ďalšej jeho tvorbe. Musím povedať, že na bud. 60-tnika vyzerá fakt dobre, i keď má farbu na vlasoch. K tej tvorbe - jeho hudba je proste super,i keď občas pretkaná depresívnymi songami (tak ako jeho povaha). Odporúčam si zaopatriť všetky jeho songy od 70-rokov (v 60-rokoch bol "len" gitarista v punk-rock skupine ZOOT)po súčasnosť. Album "Venus in Overdrive" je vynikajúci (moja obľúbená pesnička z neho - One passenger). Ale už má zase nový - akési uspávanky ("Lullabies for a new generation" alebo tak nejak).Musím si ho zohnať+jeho live DVD-čka.Ách...Ešte keby sa mi tak podarilo dostať aspoň raz v živote na jeden z jeho famóznych koncertov (teda skôr než pôjde ozaj na ten dôchodok.. *1* )
      • Re: Re: Přes noc 30

        Jo,naprosto s tebou souhlasím.Rick je nestárnoucí mladík.To,jaký je to úžasný všeuměl je pro mne důvod,abych před ním hluboce smeknul..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit