Přejít na výpis diskuzí

Roman Štolpa

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doplnění -
    Při natáčení Rodinných pout se Roman sblížil s Markétou Plánkovou, se kterou má nemanželskou dceru.
  • oulehla

    Prosba

    Už jsem přidal profilové foto.
    Rok 2006, Boskovice.
    Děkuji.
  • oulehla

    Prosba

    Prosím o kontakt na pana Štolpu.
    Děkuji.
    603576662
    Libo r Oulehla
  • artaius

    Štolpa a alkohol???

    *3* No nevím,nevím,měla jsem tu čest poznat tohoto tzv."sympaťáka" v roce 1982 a už tehdy se koukal lahvi na dno.Moc bych mu přála,aby se z toho srabu dostal,ale jakmile to člověk už tolikrát zkusí a zase se k tomu vrátí,je to škoda.Herec je to přece dobrý,ale co bude dál???
  • držte se

    Jste jeden z mých oblíbených herců, vkv alias rp sleduji pravidelne, ačkoli jinak nejsem na seriály ujetá:)..co se týče soukromí, jen Vám chci popřát mnoho, mnoho sil, vytrvalosti a hlavně vůli, snad objevíte ve svém životě něco, pro co stojí za to žít a odrazit se ode dna..!! moc Vám to přeju, věřte, že to jde, máme dvě takové rodinné zkušenosti za sebou: *9*
  • Držíme palce

    Ahoj Romane, chtěl jsem Ti jenom říct, že v tebe věříme, že všechno zvláneš (vždyť jsme rodina). A taky vynadat, protože už jsi se u nás dlouho neobjevil, tak se zase zastav. Zatím se měj a někdy se ozvi. Tvé bratranské děcko Jirka. :-)
  • Pohodář

    Setkal jsem se s panem Romanem na hradě Švihov, byl tam společně s Mojmírem Maděričem a oba na mě zapůsobily velmi přátelsky a lidsky, a když jsem je požádal o společné foto, tak byli velice ochotní a vstřícní. Takže tímto ještě jednou děkuji *1* Miloš
  • Lišák

    ahoj jsi suuuuuuppppééééééér *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Ahoj Lišáku! Jsi supéér !!! *3*
  • Otázka

    Ahojky Lišáku mužu ti tykat?? dík Jaký máš email

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit