Přejít na výpis diskuzí

Sabrina Vaz

OSOBNOST 28.10.2012 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý má vlastní názor. Můj názor na ní je, že vůbec neumí zpívat a myslí si o sobě kdoví co. Je zpěvačka jen kvůli tomu, že má bohaté rodiče. Když už jsem u toho bohatství, tak místo toho aby natáčela děsivé covery, by si spíš měla nechat udělat plastiku nosu. Chápu je to ode mě hnusné a vím, že za to jak vypadá ona nemůže, ale když má tolik peněz, tak ať si nechá udělat radši tu plastiku. Slyšela jsem od ní 2 covery, jen tak aby jsem usoudila podle toho, co o ní lidé říkají a bylo to naprosto falešné. Normálně mě ten její cover děsil ve snech... fůj, nic takového už nikdy nechci slyšet.
    Klidně se mnou nesouhlaste, ale tohle je můj názor a za ním si budu stát.
  • Tie blond vlasy sa jej nehodia a ten nos suhlasím :D Ale tie kamarátky vedia lepšie spievať a nemusíte sa tu do druhých obuvať je to ich nazor ok? ;)
  • Ti, co sem píší, by se především měli naučit používat interpunkci a trochu si zopakovat pravopis, protože tolik chyb jsem ještě neviděla. A co se týče Vaz: Nemyslím si, že by o ní někdo věděl, kdyby ji nedotovali její bohatí rodiče. Klidně si myslete, že jsem závistivá, ale i moje učitelka zpěvu říká, že talent nemá, rozsah má malý, a navíc absolutně nezvládá přechod mezi dvěma rejstříky. Asi vůbec nechápete, o čem tu píšu, to však jen potvrzuje fakt, že o zpěvu nevíte zhola nic. Pak se tedy není čemu divit, že se vám její výkony líbí!
  • Další nějaká česká namyšlená K...A která se nikdy neproslaví... Klárka *1*
  • Vy jí zavidite že je pěkne a bohata.Umi spívat je dokonala. Je mnohem mnohem lepsí nez ty 1 se podivej na sebe a potom ju buzeruj te .je normalní pubertacka jako vy akorad ze je hezci a ma penize a umí zpivat tak ji nechte byt
  • Tak ji tak nezavidte . Jenom zavidite ze umi zpivat a vy ne a ze je bohata no a co ona za to nemuze ze je z bohaty rodiny
  • Jep Je Bohatá Nudu zachání tím že chce aby jsme ohluchli a když je tak bohata at jsi zajde na plsatyku nosu *12*
    • Tak to nechápu proč ji posloucháš, když si myslíš, že potom ohluchneš...
      Ty by sis měla zase dojít na plastiku mozku... Vlastně promiň ty asi žádný mozek nemáš... Jestli se ti Sabrina Vaz nelíbí tak ani nechápu proč se na tuto stránku koukáš a komentuješ jí... Tak si prosím příště ty řeči strč někam!!! Měj se... *3*
  • Bohatá holčička se nudí ;)
  • Myslite si co chce te ,ale ona ma vsechno co chce je na tom mnohokratnasobne lip nez vy vsichni dohromady :) je z Kanady z Windorsu ano je zmalovana ale ma svůj styl a zavidim ji ze jo rodice podporuji ve zpevu i v tetovani a pirsingu me by to rodice nikdy neschvalili ! :) ano zpiva krasne ,ale je videt ze to ma hodne upraveny je lepsi kdyz zpiva "na zivo" a ne upravene i na videoklip .. :)
    • máš pravdu *3*
  • je namystrovana
    a snazise zbalit jednoho z one dictation meje kamoska snou kamosi
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Ani to neumíš napsat, tak tu nedělej zajímavou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit