Přejít na výpis diskuzí

Sabrina Vaz

OSOBNOST 28.10.2012 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeden problém,je ze španělska *5*
    a nezáviď že je o 100% hezčí než ty *14* *5* *1*
    I LOVE *14* *5*
  • Je z Floridy;) na ze Španělska. Je celkem zmalovaná, ale zpívá celkem hezky :))
  • je to jenom pitomá k a
  • Tak ji tak nezavidte . Jenom zavidite ze umi zpivat a vy ne a ze je bohata no a co ona za to nemuze ze je z bohaty rodiny
  • umí nádherně zpívat a je hezká. Tak nezáviďte *1*
  • Tie blond vlasy sa jej nehodia a ten nos suhlasím :D Ale tie kamarátky vedia lepšie spievať a nemusíte sa tu do druhých obuvať je to ich nazor ok? ;)
  • další nějaká AMERICKÁ NAMYŠLENÁ K***A která se proslavila díky youtube *1*
    • Máš pravdu no je strašně zmalovaná *1*
  • Bohatá holčička se nudí ;)
  • Myslite si co chce te ,ale ona ma vsechno co chce je na tom mnohokratnasobne lip nez vy vsichni dohromady :) je z Kanady z Windorsu ano je zmalovana ale ma svůj styl a zavidim ji ze jo rodice podporuji ve zpevu i v tetovani a pirsingu me by to rodice nikdy neschvalili ! :) ano zpiva krasne ,ale je videt ze to ma hodne upraveny je lepsi kdyz zpiva "na zivo" a ne upravene i na videoklip .. :)
    • máš pravdu *3*
  • Ti, co sem píší, by se především měli naučit používat interpunkci a trochu si zopakovat pravopis, protože tolik chyb jsem ještě neviděla. A co se týče Vaz: Nemyslím si, že by o ní někdo věděl, kdyby ji nedotovali její bohatí rodiče. Klidně si myslete, že jsem závistivá, ale i moje učitelka zpěvu říká, že talent nemá, rozsah má malý, a navíc absolutně nezvládá přechod mezi dvěma rejstříky. Asi vůbec nechápete, o čem tu píšu, to však jen potvrzuje fakt, že o zpěvu nevíte zhola nic. Pak se tedy není čemu divit, že se vám její výkony líbí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit