Přejít na výpis diskuzí

Sabrina Vaz

OSOBNOST 28.10.2012 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jep Je Bohatá Nudu zachání tím že chce aby jsme ohluchli a když je tak bohata at jsi zajde na plsatyku nosu *12*
    • Tak to nechápu proč ji posloucháš, když si myslíš, že potom ohluchneš...
      Ty by sis měla zase dojít na plastiku mozku... Vlastně promiň ty asi žádný mozek nemáš... Jestli se ti Sabrina Vaz nelíbí tak ani nechápu proč se na tuto stránku koukáš a komentuješ jí... Tak si prosím příště ty řeči strč někam!!! Měj se... *3*
  • Je hezká, a hezky zpívá !!!
    Ale, fakt je hodně zmalovaná !!!!!!!!!!!! *8*
    • 1)je krásná 2)umí zpívat 3)má krásné vlasy 4)má dobrou postavu.... obdivuju ji.... *1*
  • Další nějaká česká namyšlená K...A která se nikdy neproslaví... Klárka *1*
  • Vy jí zavidite že je pěkne a bohata.Umi spívat je dokonala. Je mnohem mnohem lepsí nez ty 1 se podivej na sebe a potom ju buzeruj te .je normalní pubertacka jako vy akorad ze je hezci a ma penize a umí zpivat tak ji nechte byt
  • je namystrovana
    a snazise zbalit jednoho z one dictation meje kamoska snou kamosi
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Ani to neumíš napsat, tak tu nedělej zajímavou :D
  • Ještě se naučit zpívat a koupit si novej ksicht *8*
    • SDFGHG

      Ještě se naučit nezávidět a koupit si mozek *8*
  • Každý má vlastní názor. Můj názor na ní je, že vůbec neumí zpívat a myslí si o sobě kdoví co. Je zpěvačka jen kvůli tomu, že má bohaté rodiče. Když už jsem u toho bohatství, tak místo toho aby natáčela děsivé covery, by si spíš měla nechat udělat plastiku nosu. Chápu je to ode mě hnusné a vím, že za to jak vypadá ona nemůže, ale když má tolik peněz, tak ať si nechá udělat radši tu plastiku. Slyšela jsem od ní 2 covery, jen tak aby jsem usoudila podle toho, co o ní lidé říkají a bylo to naprosto falešné. Normálně mě ten její cover děsil ve snech... fůj, nic takového už nikdy nechci slyšet.
    Klidně se mnou nesouhlaste, ale tohle je můj názor a za ním si budu stát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit