Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fisqa

    Nový profil!!

    Ahojky.Nechte to tady bejt.Tady nic moc novýho stejně nebude ptz Sandra Bell už není Bell ale Rosová.Takže budte fanouškem sandry Rosové *1* !!
  • narzis

    Sandra

    tak tak,zpiva nahodou pekne tedy jestli beru anglicky pisnicky fuj jak ja nesnasim cesky....vsichni mate pravdu jak to je s tou jak chce byt hvezdicka ,penezi bla bla bla ale jedina vec s kterou ji fandim(i kdyz to neni nejak uzasna holka ,me totiz moc sympaticka neni xD uz podle jejiho youtube channel,znate ho?:Dhttp://www.youtube.com/user/sa ndrarosova)je ,ze se chce nekam dostat a ona sama je ceska,reknete mi kolik takovych cesek/cechu to uz zvladlo?malokdo,podporuju ji at se nekam dostane ,ze cesko ma nekoho kdo ma nadeji,maly statecek ve kterym jsou super hvezdy!tezke se dostat uplne nahoru ale tady ona to chce dokazat tak a to je ta pointa proc ji pordporuju xD
    • Narzis, měla by jsi se nejdřív naučit česky *3*
    • Re: Sandra

      Že nesnášíš češtinu? No, to je vidět na tvém rukopisu.
  • toto uteklo

    tak už má 17 roků *3*
  • nevím no

    hej ta písnička lži má fakt hezkou melodii ale ten zpěv OMG přijde mi jako by snad tak příšerně herozně falůešně zpívala schválně nebio fakt nwm no hrůza proště .......hej zpěvačka nikdy ptrostě hrozný ..!hej modelku si klidně dělej ale stejinak asi ani ne .....! *9* *9* *9* *9*
    • hannahgirl

      Re: nevím no

      Ty nespíváš o moc líp ..
      • Re: Re: nevím no

        Sorry, ale jak to můžeš vědět? A nauč se psát česky, píše se "zpívat", ok? ... a sama zpívám mnohem líp *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: nevím no

          Já umím česky.. A můžu si psát jak chci
  • -_verca_-

    Sandra Bell

    Ahoj,já jsem Sandra Bell,a nejsem vůbec,ale vůbec šťastná,že o mě tohle říkáte :(
    Teď vydávám new píseň,tak doufám že bude lepší,než ty co jsem zatím vydala!!!
    • janeinka

      Re: Sandra Bell

      tak tohle je k smíchu... chce to lepší obhajobu... *1*
      Teda a na to že máš narozky naprosto stejně jako já, to ej docela ubohost... jako sorry, asi se snažíš, ale radši please nezpívej... *13*
      • hannahgirl

        Re: Re: Sandra Bell

        Hm a ty radši nemluv
    • hannahgirl

      Re: Sandra Bell

      To ti tak věřím.. Sandra píše ůplně jinak.. Sandra ale už není Bell ale Rosová takže stěěěěěěěěěrrrrrrrrr
    • Re: Sandra Bell

      Pochybuju... ten kdo neumí zpívat nevydá nikdy dobrou písničku!!! *1* *1* A neboj všichni věříme že jsi pravá Sandra Bell *1* *1*
  • hannahgirl

    sandra v časopisu !

    Sandra je v novém časopisu Cosmo Girl !!
    Stojí to za přečtení!!
    • Re: sandra v časopisu !

      Hm a co zajmavého o ní píšou?? *9* *1*
  • Hi hi...

    Je dobrá modelka,modní návrhářka,ale (pro mě)není dobrá čarodějnice o pardon chtěla jsem říct spěvačka!!!
  • Je good

    Mno jako spěvačka je docela good,ale panenanebi,ten song LŽI je opravdu hroznej,mno kdyby ho alespoň nespívala takovým divným přízvukem,mnooo možná by se to ještě dalo považovat za píseň... *5*
  • ...

    Teď nechci být hnusná a někoho urážet, ale velmi obdivuju, že se probojovala svojí vlastní cestou a prakticky sama ke své kariéře.Nadruhou stranu si myslím, že její hlas není stvořený pro nějaký showbysnys.Tý holce je 16 a má hlas tak desetiletý holčičky.A sem tam jí to ujede.Nic moc teda.Navíc si myslim že třeba jen tady v ČR je sposta mladých amatérských zpěvaček, který uměj zpívat mnohem líp než ona.Tohle prostě není žádná hvězda.Nic proti !
    • hannahgirl

      Re: ...

      Tvůj názor!
  • CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

    Vždyt její hlas je falešný a prostě hrozný! To není ani zpěv, a ty stupidní písničky, to už je vrchol!! Tahle holka vůbec neměla být zpěvačka!!!
    • Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

      Ty jo moje řeč....at si klidně dělá modelku, ale proboha at nikde nezpívá!! Za prvé na blayback dokážu zpívat i já a za druhé ty její písničky sou děsný(by mě zajmalo kde ty písničky vůbec vzala...tohle normální člověk nemůže napsat!! *16* *1* )
      PS: Fakt jí nezávidím!! *1* *1* *5*
      • hannahgirl

        Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

        a já nenávidím tebe!!! Proč jí proboha nedáte šanci vždyt je skvělááá!!!!!!!!!
        A vy jste trapný!!!!
        A běžte někám !!!!!!! *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

          Dát šanci téhle ''zpěvačce'' tak uleju!!! *1* *1* *9* a nevím kdo je trapnej...jestli ten kdo má sluch a vidí nebo ten kdo poslouchá sandru bell?? Hm *1* *1*
          • hannahgirl

            Re: Re: Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

            Když nemáš ráda Sanny tak proč jsem lezeš??
            • Re: Re: Re: Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

              Abych vyjádřila svůj názor *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit