Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narzis, měla by jsi se nejdřív naučit česky *3*
  • Re: Sandra

    Že nesnášíš češtinu? No, to je vidět na tvém rukopisu.
  • Re: Re: Re: Sandra

    da se to stahnout i kdyz si nemyslim ze by to nekdo chtel ten strasnej hlas protoze vubec neumi zpivat a dal jestli by nekomu neco vadilo na tom ze ji nemam rada a stejne sem tady tak sem tady kvuli referatu z EHV pro blbce estetická hudební výchova a Sany je fakt trapný *3*
  • fisqa

    Nový profil!!

    Ahojky.Nechte to tady bejt.Tady nic moc novýho stejně nebude ptz Sandra Bell už není Bell ale Rosová.Takže budte fanouškem sandry Rosové *1* !!
  • narzis

    Sandra

    tak tak,zpiva nahodou pekne tedy jestli beru anglicky pisnicky fuj jak ja nesnasim cesky....vsichni mate pravdu jak to je s tou jak chce byt hvezdicka ,penezi bla bla bla ale jedina vec s kterou ji fandim(i kdyz to neni nejak uzasna holka ,me totiz moc sympaticka neni xD uz podle jejiho youtube channel,znate ho?:Dhttp://www.youtube.com/user/sa ndrarosova)je ,ze se chce nekam dostat a ona sama je ceska,reknete mi kolik takovych cesek/cechu to uz zvladlo?malokdo,podporuju ji at se nekam dostane ,ze cesko ma nekoho kdo ma nadeji,maly statecek ve kterym jsou super hvezdy!tezke se dostat uplne nahoru ale tady ona to chce dokazat tak a to je ta pointa proc ji pordporuju xD
  • toto uteklo

    tak už má 17 roků *3*
  • hannahgirl

    Re: Re: Sandra Bell

    Hm a ty radši nemluv
  • janeinka

    Re: Sandra Bell

    tak tohle je k smíchu... chce to lepší obhajobu... *1*
    Teda a na to že máš narozky naprosto stejně jako já, to ej docela ubohost... jako sorry, asi se snažíš, ale radši please nezpívej... *13*
  • Re: Re: Re: nevím no

    Já umím česky.. A můžu si psát jak chci
  • Re: Re: Re: Sany je nejlepší !!!!!!!

    mě zas přijde ten tvůj trapnej... si myslíš, že si orka když se díváš na hannah montanu *1* *1* *1* *1*
  • Re: Pravda

    Hej ti povím , že seš dobrej!! *1* *1* A at se to všem nelíbí má pravdu...a ta je krutá co?? *16* *1* *15* *16* *5* *1*
  • Re: Re: nevím no

    Sorry, ale jak to můžeš vědět? A nauč se psát česky, píše se "zpívat", ok? ... a sama zpívám mnohem líp *1* *1* *1*
  • hannahgirl

    Re: Re: Re: Re: Re: hmm

    Jo moje řeč holky!
  • hannahgirl

    Re: nevím no

    Ty nespíváš o moc líp ..
  • hannahgirl

    Re: Sandra Bell

    To ti tak věřím.. Sandra píše ůplně jinak.. Sandra ale už není Bell ale Rosová takže stěěěěěěěěěrrrrrrrrr
  • Re: Sandra Bell

    Pochybuju... ten kdo neumí zpívat nevydá nikdy dobrou písničku!!! *1* *1* A neboj všichni věříme že jsi pravá Sandra Bell *1* *1*
  • Re: sandra v časopisu !

    Hm a co zajmavého o ní píšou?? *9* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: CO TO PROBOHA JE?!!!!!!

    Abych vyjádřila svůj názor *1* *1*
  • Re: Re: Re: Sany je nejlepší !!!!!!!

    Díky *1* *1*
  • nevím no

    hej ta písnička lži má fakt hezkou melodii ale ten zpěv OMG přijde mi jako by snad tak příšerně herozně falůešně zpívala schválně nebio fakt nwm no hrůza proště .......hej zpěvačka nikdy ptrostě hrozný ..!hej modelku si klidně dělej ale stejinak asi ani ne .....! *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit