Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: mary16

    já ji viděl LIVE a musím fak říct, že lžeš jako prase. Sandra super zpívá a má nádherný hlas, a není anorektička!!!!! to asi ty jsi baculka CO? *15*
  • Re: 1

    nevím proč tu řešíš ewu marnou. sandra s ní nemá nic společného *9*
  • skvělá baba

    Sandra je úpa nej. Jasně, že je fakt hezká a hodná, ale má super písničky. Mám její cédo a třeba Nechci lhát je fakt dojáček a zase Může se to stát je supr dance kousek. Taky se mi líbí, že se dostala nahoru sama a jde vidět že na sobě dost maká. *14* fandííííím *14*
  • Re: Re: Re: Re: hmm

    Jo máš pravdu..Sandra je mnoehem lepší než Ewa.Má skvělý písničky.A má hezky oblečení a plavky ktery vidala *5*
  • Re: Re: Re: hmm

    Souhlasím s pety
  • Re: Re: hmm

    Jn plně s tebou souhlasim
  • Re: Pravda

    Sandra je hodně pěkná, milá, přátelská setkal jsem se sní osobně strávil jsme sní 2 dny a byla super!!! nafoukaná není !!!
    dále taky její taťka ji nezařízuje všechno. Sandra a její moto zní : JÍTR MÉNĚ VYŠLAPANOU CESTOU ANEB ZKRATKY JINAM NEVEDOU takže si to pober sám jak chceš
  • Re: hmm

    Chápu, že každý se potřebuje vypovídat a ulevit si od svých mindráků. Nechápe proč se trefuješ ale do Sandry? Tvůj příspěvek není objektivní a jde z něj vidět spíš zlost nebo závist. Internet je právě prostor pro zamindrákované holčičky. Ani se neumíš podepsat a schováváš se za neexistijící mail. *7*
  • hmm

    *9* Ta a zpěvačka?!Na to že je jí 15 tak zpívá hůř ne můj malý bratránek...a má divný obličej...a je to jen kost a kůže..tu by moje teta do agentury navzala *13* ke všemu vipadá nesimpaticky...
  • mary16

    která nic neumí (anorektička) *1* *1* néé,:-Dja si myslím že by se měla jeste učit.zpívat.no ma hlas jak 10letá. *1* *1* *1* *1* *15*
  • Re: 1

    no ja si myslím že nejde jen o krasu ale jak říkaš ewa je pěknější ale za to sandra to je takovej omyl bych řek no ale snad za par let bude lepší taed bych ji radši ani s Ewou nesrovnaval je-likož Ewa je jasnej favorit *3*
  • sandra

    Hrůůůza,děs,šílený.Co to má jako znamenat?Vždyť to vůbec neumí zpívat!!!Ne že bych poslouchala Ewu Farnou ale její pěveckej talent je 1000krat lepší.A co teprve Bianca Ryan teprve 13náctiletá holka a je lepší než Helena Vondráčková.Si jí poslechněte na YouTube.Takovej talent sem eště neslyšela.Sandra jí nesahá ani po paty.
  • Sandra

    Ona je super byly jsme na jejím kocertu je lepší jak EWA FARNA
  • 1

    Ewa je mnohem krásnější
  • Pravda

    Ani bych se nedivil,kdyby to sem napsal nekdo z její rodiny...krasná zrovna neni má frnák a nafoukanej xicht a velkou hlavu...Její vlivnej tatínek zařídil a šup Sandra je ,,slavná"ale nevim cim se proslaví,protože zpívat fakt neumí, s tim šlapli trochu vedle,tatínek zařídil 2-3 písnicky,ale vzhledem k jejímu talentu uz ani tatínek nepomuze co? *15* Modeling no,na to je zase moc malá...a to jak se jí snazí vecpat do showbyznysu je spís trapas,tam se maj dostat lidi,který fakt neco dokázali a Snadra dokazala mozna tak to sedet doma na prdeli a cekat az tatínek brnkne,kdy a kam má jít,aby se mohla předvést...mozna proto jí zná tak 10 lidí *1* Nj cpi se klidne vsude, ale dobrá nebudes,jenom zvýhodnená dobrym postavenim rodiců *5* Hm chtel bych, aby za me rozhodovali, to si uzij v zivote pak sama nic nedokazes *15*
  • Re: je super

    tak to mas ozaj pravdu ´=o))
  • .

    Sandra je borka. *16*
  • Sandra v Olomouci

    Dnes jsem zkoukl Sandru v Olmiku,byla suprová a super to tam rozjela.Singl Chocolate je super ,ale ta mix verze se mi líbí víc. Fandím!!!!! Dušan *3* *14* *14*
  • je super

    sandra je super, je krásná akorád mě ´štve, že že je mi 18 a jí je 14.
    Fakt super kočka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit