Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metal 4ever

    No nevim mnoo do dneska jsem nevěděla že vůbec existuje....a když jsem si pudlila jeji pisničky tak mě malem jeblo..no jako ne že by neuměla zpívat ale jako na zpěvačku nemá...je to ale jenom muj nazor *3* hlavně nezapoměnte napsat že ji stašně závidím atd...mnohem lepší je farna i když ji neposloucham jsem spiš na metal ale že ma dětsky hlas musite uznat všichni.. *1*
  • Sandra v ABRIMPY

    Právě jsme nasadili singl Sandry Bell do týdenní hitparády TOP CZ 50 http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/ , hlasovat pro nejoblíbenější singly můžete každý den 3x.

    TOP video CZ - hitparáda 20-ti českých videoklipů http://www.abrimpy.cz/top-video-cz/

    Hlasovat můžete každý den od středy 00:01 do následujícího úterý 18:00.

    více informací na stránkách ABRIMPY http://www.abrimpy.cz/podrobnosti/
  • Re: Re: Re: Re: sandra

    myslím to co psala Verča
  • Re: Re: Re: sandra

    tak ten poslední řádek mně docela rozesmál,:D *15*
  • Re: Re: mary16

    hele a máš hudební sluch? *1*
  • Re: Re: hmm

    Pety, tvůj příspěvek ti připadá objektivní, když píšeš, že je zamindrákovaná? Ona tady vyjadřuje názor na tu Sandru, tebe se to netýká. Ale to s tim nesouvisí. Chtěla jsem jen napsat, že mi ta holka přijde dost rozmazlená, když si prostě jen tak dupne u rodičů, že chce zpívat, a oni jí hned platí focení po celým světě, aniž by si poslechli, jestli vůbec umí zpívat.. jen mi to prijde smutný... *9*
  • Re: Re: Re: sandra

    Na hitůparádě je už 26 týdnů na druhém místě, V loap hitparádě na Óčku byla 2x na prvním místě. A na Ujdeto je v první desítce. *14* *1*
  • Re: Re: sandra

    ona že tvoří hudbu??ty asi moc nevíš co hudba je viď???takový šílený slaďáky,který sou poslouchatelný jen pro nějaký dvanáctiletý dilinky...hmmm se ani nedivim,že jí skroro nikdo nezná.To by mě zajímalo jestli budě někdy lámat žebříčky (aspoň)český hitparády....možná,ale až kočky začnou lítat a já budu štěkat
  • Re: proboha

    A ty stahovači zajdi si na You Tube a dívej se na toho Jacksona jak se mu rozpadá ksicht. Sandra má krásnej hlas a ty si ho vyhoň nebo si běž zaběhat. To bude užitečnější než tu psát takové komenty. Když se mi někdo nelíbí tak se nezajímám NÉ?? Nebo co si zač? Farné fanda? nebo snad si pošahanej , když my jsme jak říkáš nesvéprávní??? *7*
  • Re: sandra

    ty jsi ale trubka,to snad není pravda a nenavážej se do Sany. Když někdo postupně tvoří hudbu tak asi o něm nebude hned vědět celý svět!! Sandra na sobě hodně maká a je zkrátka pro mne nejlepší.
  • proboha

    O této rádoby zpěvačce jsem se dočetl na tn.cz a tento příspěvek musím napsat, protože něco tak příšernýho jsem "v životě" neslyšel!!!

    Pro srovnání si poslechněte jak musel zpívat Michae Jackson v svých osmi letech. To je talent.

    http://www.youtube.com/watch?v= ehal1eUG1jk

    Ale tato holka to je fakt děs. Připadá mi, že všechny fanoušky tu založila snad ta rádoby zpěvačka, protože já nevěřím, že by se sem někdo jako fakoušek přidal... Pokud teda není nesvéprávnej!
  • sandra

    Ste snad hluchý???To nemáte aspoň trochu citu pro hudební sluch????Protože každej kdo hudbě aspoň trochu rozumí a slyší jí tak pozná že tahle protekční holčinka zpívá jako postřelenej havran!!!takže nechapu co na ní vidíte a hlavně slyšíte když jí chybí talent.Ewu sice neposlouchám,ale talent má prvotřídní a navíc jí zná celá republika,ale Sandru jenom pár lidí
  • Fakt hustý

    *4* Sandra už má normálně 93 hlasů.Rychle ať má sto!Já už jsem hlasovala.SANDRA JE TAK DOBRÁ ZPĚVAČKA *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Dobrý!

    Dobrý gagasi!!!Stačilo napsat jen jediný komentář!Sandra je 4.nejlepší a dva hlasy a je ještě lepší než Lucie Vondráčková.Třeba nakonec bude mít víc než ta ňánká Júlia Hečková.A má o 18 hlasů víc než Avril!!!Jen tak dál!Ste dobrý!!Ani se nedivím,Sandra je tak sůper!Jo a už má 45 hlasů.PS:Lepší zpěvačku neznám!
  • Re: Hlasujte

    Na OSOBNOSTI.net má Sandra už 41 hlasů což je úúúúpa SUPER Ewa Farná má 7 hlasů *3*
  • Hlasujte

    SANDRA JE PODLE MĚ NEJ.A PRO KOHO TAKY TAK POSLOUCHEJTE: *8* ABY SANDRA BELL PŘEMOHLA V HLASÁCH EWU FARNOU,TAK SE PŘIHLAŠTE DO JEJÍCH FANOUŠKŮ DO OSOBNOSTI.CZ. NEBO HLASUJTE DO OSOBNOSTI.NET A HLASUJTE JENOM 2 HLASY A JE LEPŠÍ NEŽ FARNA!TEĎ HNED*1*.NEBO SE BUDU ZLOBIT *13*
  • Sandruška

    Sandra je mnohem lepší než Farna. Takže nevím, co to tady jujushA píše! Zpívá hezky, vypadá hezky a její plavky jsou prostě úžasné! Směju se Farný do tváře: *15* *1* *1* *15*
  • Sandra

    Sandra je mnohem lepší než Ewa a vždycky bude!!! Moje stránky o Sandře: http://sandrabell1.blog.cz/ *3*
  • Re: Pravda pro Honzu

    Honzo tys to popletl, dyť Wronka cpe tu Ewu všude,dokonce už ji narvali i do Tý tý s Gipsy.cz a to byl teda trapaaaas. Sandra maká na sobě viděl jsem ji osobně a je suprová. Ty si popleta zkrátka *8*
  • SANDRA

    *5* Sandra Bell je stokrát lepší než Ewa Farna.Narozdíl od ní si sama vyšlapala velký kopec.SANDRA ale ještě nemá vůbec vyhráno.Jednoznačně fandím Sandře!!!! *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit