Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilianna

    Re: Re: Tak to je trapas

    Přečti si pořádně životopis, přijdeš na to *3*
  • Re: Tak to je trapas

    můžeš vědět,že weryk je totožný se Sandrou Bellovou *7*
  • lilianna

    Re: Re: Tak to je trapas

    Asi jsem to špatně napsala...Vím, že se tu řešila jiná slečna! Tak příště laskavě trochu zapřemýšlej a neurážej někoho, koho neznáš a nic o něm nevíš. (To ber jako radu do života - věř mi, bude se hodit)Chtěla jsem jen upozornit na slečnu "zpěvačku" a její snahu se co nejvíce ukázat...
    No, nic, děcka...Nemám slov...
    "EMO se prostě řežou, tak to je!" - bože...No, tak já mám dost...Děti a přístup k internetu...Nechcete jim rovnou strčit do ruky sirky se slovy: "Jdi si hrát do stohu!" - ono to totiž vyjde celkem na stejno...Jakmile se začnou pouštět do diskuzí, na které nejsou ještě dostatečně vyzrálé, dopadá to tragicky, neboť ti, kteří už trošku ví, tak se rozčilují a pak tu vznikají takové nesmyslné debaty...
    Nemluvím o EMO! Doufám, že tentokrát alespoň někdo pobere, co tím chtěl básník říci...
    Sbohem a šáteček *4*
  • Re: Re: Emo?

    asi tak nějak a ještě se vyznačují piercingem a líčením na černo
  • Re: Re: Emo?

    ale,kdyby o nich pořád nepsali na internetu,tak bych vůbec nevěděl,že něco takového existuje
  • Re: Emo?

    Takže, EMO: Jsou obvykle mlaďunké pubertální holčičky, které se chtějí odlišit od davu a neví jak. Neposlouchají maminku a jsou zakomplexovaní a uzavření do sebe. Scházejí se s ostatními EMO ,,EMO KIDS'' a debatují o svých problémech. Probíhá u nich veliké a náhlé citové vybíjení. Jednou se smějí, pak se rozbrečí a pak se rozkřičí vzteky. Jsou labilní. Problémy řeší tak, že se pořežou, pak se jim uleví. Kouří, pijí alkohol a berou drogy. Prostě mají komplexy a neví jak dát ,,signál'', aby si jich někdo všimnul, tak si obarví vlasy a nehty na černo, linky na oči, černé hadry. Takže to jsou PRAVÝ EMO. Ti ostatní ,,EMO'', co popírají, že se EMO řežou a že jsou sami EMO a neřežou se, tak si na EMO hrají jen kvůli módě, aby se odlišili od davu a byli ,,zajímaví''. Tento názor má každý, kam se podíváš.
  • Re: Tak to je trapas

    My tady neřešíme, jestli je Sandra Bell EMO, ale úplně někdo jiný. *9* *9* *9* 100 let za opicema. *9*
  • lilianna

    Re: Re: Re: hmm

    Souhlas... *9* Very sad *9*
  • Re: Emo?

    to je takové hnutí,které bojuje proti užívání tabáku a alkoholu-mimo jiné-a ti co se k nim hlásí,tak většinou tabák a alkohol v nadměrné míře užívají
  • Emo?

    Mám dotaz: Co to je to Emo?
  • lilianna

    Tak to je trapas

    Mě jen zaráží, že tady všichni řešíte, jestli je emo, ale že si slečna "zpěvačka" založila profil na této stránce sama a s chybami v životopise, nad tím se nepozastaví nikdo...
    Docela trapný, nezdá se vám? *15*
  • Re: sb

    ale ostatní písně nic moc *9*
  • emo

    Ježííš proboha fakt nechápu jak může někdo říct,že je jasný že se EMO řežou.Vždyt to je jenom styl jako každej jinej (punk,barbie...atd.)JO a mám dost kámošek co jsou EMO a fakt se neřežou.JENOM pro zajímavost ja EMO nejsem *5* *5*
  • emo-anne

    UPSS!!

    TOTÁLNĚ neumí zpívat!!! V těch písničkách ji to ujíždí....i já chodím do zpěvu a musim řict že t oje fakt něcco... Je to hezká holka... měla by dělat spíš do modelingu....
  • isabel

    Re: Re: mary16

    Jak to asi vypadá, lhát jako prase ? *1*
  • isabel

    Re: Re: proboha

    Jenomže ZPEVÁCI SE NEPOSUZUJOU podle XICHTU, pokud to nevíš, což asi ne, jinak by tě neoblbla tady ta rozmazlená holčička... I když mně teda nepřijde ani moc hezká.. Vsadim se že modelkovskou školu opustila poté, co zjistili, že je mrňavá. Může si fotit fotky v Thajsku nebo kde che, v jakejcholi hadrech ale stejně tam furt bude ta hnusná Sandra
  • sb

    to je ta s tou legendární písní zamilovaná
  • Sandra Bell

    Dnes jsem slyšel její písně úplně poprvé a myslím, že talent má,ale jen by potřebovala prostor ukázat nám, co vlastně umí *3* Zatim bych jí neodepisoval, myslim, že její čas ještě nastavane....
  • Re: Metal 4ever

    VŠAK MÁ HEZKÝ HLÁSEČEK,ale jak tady píší,že chodila do Lidové školy umění,tak to asi nebude pravda,jelikož v té době byla přejmenována na Základní uměleckou školu
  • Metal 4ever

    opr.pustila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit