Přejít na výpis diskuzí

Sasuke Uchiha

OSOBNOST 18.8.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ayame.Uchiha
    Sasuke jen nejlepší postava ze všech animovaných postav *14* *14* A hlavně si toho prožil hodně, jak mu Itachi zabil rodinu *13* *9* *16* *16* Itachi je pro mě nula *5* Sasuke je prostě nejjj *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lilinecka154
    boze ja ki je krasni juj skoda ze neekzistuje fakt krasnuckej *14* *4*
  • mivaseQ mily clapce ci dievca tato hra je najlepsia na svete cize bud ticho zasran. *16* *16* *16* *16* *10* *10* vies co si *12* *12* a mas stastie ze sa tu nemoze hresit
  • u.f.o.n01 mas pravdu madara je silnejsi lebo je panom sharinganu.
    ja som videl vsetke casti v narute od zaciatku az do konca .


    cize ked chcete sa nieco spitat a mate skype tak volajte moje skype je:nicolas.pavlovic2.


    a kto nema skype tak nech pise sem. *3* *1*
  • žeru ho!!

    Sasukeho žeru!!! je to nejlepší animovaná postava ze všech!! škoda ale, že je ANIMOVANÁ..!! jinak na to animaxu to maj hoodně vadně že to dávaj až o půl desátý večer... mno nic dneska tam bude sasuke bojovat s narutem u těch dvou soch.. už se nemůžu dočkat a rozhodně se těším, až budou dávat naruto shippuuden!! *14* *14* *14* *14*
    • To asi jentak dávat nebudou!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* . ale máš pavdu Sasuke je nejlepšíííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • =)))

    Vše nej k narozkám :DDDD *4*
  • Sasuke Uchiha

    Madara je lepsi :-p
  • :)

    hmm... Sasu Saku je sice hezký pár, ale nic nemá na Sasu Naru... to je prostě... *14* Sasan má u mě aleveliký mínus za to, že zabil Deidaru... ale co už... *9* *3*
    • Ale Deidara se zabil sám,dívala ses a četla si to pořádně? :D
    • sakura-chan

      Re: :

      Ja si myslim ze k sobe hdi vic Sakura a Sasuke nez Sakura a Naruto.Sakura a Sasuke toho maji hodne spolecneho no a proste......proste se k sobe vic hodi
      *14*
  • kornelie

    Sexy Sasík xDDD

    cose tíše Sasíka normalně nic moc... ale jakmile udělá ten sexy pohled tak sem mrtvá s toho nemužu xDDDD *14*
    • sakura-chan

      Re: Sexy Sasík xDDD

      Moje rec.Jinky kdyz Sasuke nedela s oblicejem nic takk vipada divne ale ten jeho sexy pohled me vzdycky dojme-Sasuke je proste hezounek *14*
  • oo.misty.oo

    Sasuke & Sakura

    Myslím že Sasuke a Sakura se k sobě hodně hodí a já doufám že to co mi o nich řekla kámoška, která žere Naruta, je pravda. *14* *1*
    • sakura-chan

      Re: Sasuke & Sakura

      ja zase zeru Sasika *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit