Přejít na výpis diskuzí

Shane West

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší :D ;)
  • Je mi velice sympatický. *4* Je prostě super, umí hrát a stačilo mi k tomu vidět jen dva filmy. *3* Mnohem lepší než celej Holywood!
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • V Pohotovosti byl opravdu skvělý, ale bylo mi ho líto, protože ho Neela zradila kvůli Gatesovi a on kvůli ní přišel o nohy *9* . Je obrovská škoda, že už tam není, protože podle mě byl jeden z nejlepších postav, které v Pohotovosti byly... Je to skvělý herec *14*
  • Role

    V jakých filmech hraje jako hlavní nebo často zobrazovaná postava kromě Dlouhá cesta? Chtěla bych se na něho podívat :) Díky moc!
    • Ve filmu Ať to stojí, co to stojí. *3* Je to sice negativní role, ale je to ok a je často zobrazován, přesně jako chceš.
  • Pohotovost

    Viděl jste ho někdo v Pohotovosti, jak přišel o obě nohy? Zahrál to skvěle. Obdivuju i jak to dokázali natočit, že člověk skutečně věřil, že nohy nemá.
  • ag

    on nejlepsi nejkrasnejsi

    nejlepsi on!... nejhezci hlevne ve a walk to remember miluju ju ten film a von v nem...hmmm nejlepsii kdo jeste nevidel doporucuju! nejkrasnejsi film co sem videla smutnejsi jak titanic...
    • Re: on nejlepsi nejkrasnejsi

      úplně souhlasim,krásnejfilm a on je upe tak k sežrání :) tky zbožnuju ten filmík mooc :))
  • mocík :-*

    hej on se kasnýýýý :-**** v neděli 22.3 09 začne chodit na nověcinemě pohotovost :D ale newm jestli tam bude pře je to XII řada takže ale stejně se budu na to dívat :dddddd *3* *3*
    • Re: mocík :-*

      Shane tam hraje ve 12., 13. a v několika dílech 15. řady
  • tanusha84

    Je zlatý

    Velmi sa mi paci. Milujem tie jeho oci. Walk to remember som videla 10x a stale sa na ten film pozeram.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit