Přejít na výpis diskuzí

Sharon Tate

OSOBNOST 7.7.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásná sharon tate zemřela v pouhých dvaačtyřiceti letech kdy byla brutálně ubodána původně svým manželem Romanem Polanskim.Ale to jste netušili že když byla ubodána byla těhotná,ano je to tak byla ve čtvrtém měsíci těhotenstí! *10* *9*
    • Nevím kde jste vzala ten nesmysl o jejím věku, snad jde jen o překlep. Sharon měla pouhých 26 let, když jí,jejího nenarozeného syna Paula Richarda Polanskeho a čtyři další přátelé ubodal šílený Charles Manson se svou zfetovanou a zfanatizovanou bandou.A nebyla ve čtvrtém měsíci, nýbrž měla ne dlouho před porodem. Nic to nemění na tom, že je škoda mladé , krásné ženy a jejího chlapečka, který nedostal šanci. Michaela
  • byla moc krasna a kdekoli ji vidim at uz na fotce nebo na videu tak s ni vyzaruje jen dobro..jde videt ze mela obrovske srdce byla takovy ztelesneny andel..s romanem tvorili nadherny par.mohli mit pohadkovy zivot a misto toho:-(.....a taky preju romanovi polanskemu hodne stesti i pres ty afery co mel protoze si myslim ze kdyby se mu v zivote nestalo tolik strasnych veci a hlavne to s sharon tak by zadne afery nemel..ale tohle ho bohuzel poznamenalo asi nejvic:(
  • Bylo mi 11 let,když se to stalo.Otřesena jsem ještě dnes.Vzkaz Jankomě:Nechápu,kde se dalo pořídit tolik fotek.Sháním je tak 50 let a dnes koukám,vidím jich plno dnes poprvé.To platí i o Olze Schoberové.Máte můj obdiv!
  • Po roce jsem si přečetla tento hrůzný příběh a opět jsem se rozplakala. Ona byla jako krásný anděl, tak co jsou to za lidé, že neměli slitování ani s krásnou a mateřstvím obdařenou ženou.
  • Sharon Tate

    Chudák,ani si nechci představovat,co musela prožít.Byla krásná a vždy bude v srdcích lidí,co ji milovali.
  • Říkalo se jí...

    ...Hollywoodská Madona, zemřela v Andělském městě... *4*
  • ....

    Teda, teď jsem si přečetl jak zemřela...Něco strašnějšího jsem už dlouho neviděl...Hrůza! Chudáček malá a ještě ke všemu těsně před porodem, Normálně bych ty vrahy stáhnul z kůže, zaživa... *9* *9*
  • ..

    vyzerá ako keira knitley
  • strašné

    Měl rád Beatles, skladby pro violoncello a miloval hamburgery. Charles Manson, jeden z nejznámějších vrahů Ameriky. Charles Manson
    Zodpovědný za vraždu Sharon Tate, jedné z nejkrásnějších žen Ameriky. Stalo se to 9. srpna roku 1969. Byla sobota a Sharon, manželka režiséra Romana Polanského, trávila večer s třemi přáteli v její vile. Příjemná párty se o půlnoci změnila v kruté krveprolití, při kterém přišli o život všichni hosté. Sharon se mělo za necelý měsíc narodit dítě....
  • NÁDHERA OČI

    TA MÁ ALE KUKADLA !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit