Přejít na výpis diskuzí

Sharon Tate

OSOBNOST 7.7.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    vyzerá ako keira knitley
  • ....

    Teda, teď jsem si přečetl jak zemřela...Něco strašnějšího jsem už dlouho neviděl...Hrůza! Chudáček malá a ještě ke všemu těsně před porodem, Normálně bych ty vrahy stáhnul z kůže, zaživa... *9* *9*
  • Říkalo se jí...

    ...Hollywoodská Madona, zemřela v Andělském městě... *4*
  • NÁDHERA OČI

    TA MÁ ALE KUKADLA !
  • Sharon Tate

    Chudák,ani si nechci představovat,co musela prožít.Byla krásná a vždy bude v srdcích lidí,co ji milovali.
  • Po roce jsem si přečetla tento hrůzný příběh a opět jsem se rozplakala. Ona byla jako krásný anděl, tak co jsou to za lidé, že neměli slitování ani s krásnou a mateřstvím obdařenou ženou.
  • krásná sharon tate zemřela v pouhých dvaačtyřiceti letech kdy byla brutálně ubodána původně svým manželem Romanem Polanskim.Ale to jste netušili že když byla ubodána byla těhotná,ano je to tak byla ve čtvrtém měsíci těhotenstí! *10* *9*
    • Nevím kde jste vzala ten nesmysl o jejím věku, snad jde jen o překlep. Sharon měla pouhých 26 let, když jí,jejího nenarozeného syna Paula Richarda Polanskeho a čtyři další přátelé ubodal šílený Charles Manson se svou zfetovanou a zfanatizovanou bandou.A nebyla ve čtvrtém měsíci, nýbrž měla ne dlouho před porodem. Nic to nemění na tom, že je škoda mladé , krásné ženy a jejího chlapečka, který nedostal šanci. Michaela
  • Smutné výročí

    Dnes je to přesně 38 let (8-9.8.1969)co byla brutálně zavražděna těhotná (!) Sharon Tate(ová) ve svém domě na Cielo Drive v Los Angeles. Spolu s ní byli zavražděni její přátelé Vojciech Frykowski, Abigail Folger(ová), Jay Sebring a náhodný svědek Steven Parent. Jejich vrazi dodnes žijí... (i když ve vězení).
    • Re: Smutné výročí

      někteří jsou už ale na svobodě,a uvažuje se o tom,že pustí i CHarlese Mansona
      • Re: Re: Smutné výročí

        to nemůžou ne...?
  • fotky

    Přidávám "pár" foteček,doufám,že se vám budou líbit. Sharon se mi zdá strašně podobná na Keiru Knightley,co říkáte ?
  • Bože ta je krásná

    Můj ty Bože ! Jak Bůh mohl stvořit takovou krásu ! Je to ta nejkrásnější žena,co jsem kdy viděl ! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit