Přejít na výpis diskuzí

Sharon Tate

OSOBNOST 7.7.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strašné

    Měl rád Beatles, skladby pro violoncello a miloval hamburgery. Charles Manson, jeden z nejznámějších vrahů Ameriky. Charles Manson
    Zodpovědný za vraždu Sharon Tate, jedné z nejkrásnějších žen Ameriky. Stalo se to 9. srpna roku 1969. Byla sobota a Sharon, manželka režiséra Romana Polanského, trávila večer s třemi přáteli v její vile. Příjemná párty se o půlnoci změnila v kruté krveprolití, při kterém přišli o život všichni hosté. Sharon se mělo za necelý měsíc narodit dítě....
  • byla moc krasna a kdekoli ji vidim at uz na fotce nebo na videu tak s ni vyzaruje jen dobro..jde videt ze mela obrovske srdce byla takovy ztelesneny andel..s romanem tvorili nadherny par.mohli mit pohadkovy zivot a misto toho:-(.....a taky preju romanovi polanskemu hodne stesti i pres ty afery co mel protoze si myslim ze kdyby se mu v zivote nestalo tolik strasnych veci a hlavne to s sharon tak by zadne afery nemel..ale tohle ho bohuzel poznamenalo asi nejvic:(
  • Bylo mi 11 let,když se to stalo.Otřesena jsem ještě dnes.Vzkaz Jankomě:Nechápu,kde se dalo pořídit tolik fotek.Sháním je tak 50 let a dnes koukám,vidím jich plno dnes poprvé.To platí i o Olze Schoberové.Máte můj obdiv!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit