Přejít na výpis diskuzí

Soňa Pavelková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pravá sona

    ahojky chtěla bych se tu seznámit s fanoušky.mám lístky na lednový koncert taak kdoby chtěl napište na mail spoda@centrum.cz...a pls ozvěte se předem budeme tam všichni ze superstar..tak se těšte..pp s láskou vaše soně *3* *14*
  • Soňa

    je to krásná holka
  • konnnzervator

    No tahle holka je moc supr sice ji znam jenom takhle s tevize atd,ale i tak se mi zda best.Taky hodne zpivam doknce mam svoji kapelu.
  • janette

    Sona

    nejlepší zpěvačka...jen škoda že ukončila svou karieru *9*
    • Re: Sona

      to jo.je mi to líto,ale jinak to nešlo.ale aspon že mám malinký koncíky ne? *7* *3*
  • bloominka

    ?

    Slyšela jsem, že Soňa ukončila kariéru, víte o tom něco?
  • AHOJ!to som ja pacient ANDREJ

    Cawko..Pochybujem ze si toto niekedy precitas,ale to som ja tvoj sused z nemocnice v MARTINE ak si pamatas..Tak ako ti je?Cievy su uz v poriadku?Dufam ze hej..Inak krasne spievas:)Dufam ze budes v tom pokracovat a dufam ze sa ti bude darit:)tak sa teda maj krasne a pozdrav priatela:)pa
  • Ahoj Soňo, a fanoušci!

    Ahoj všichni!!! *1* Denně navštěvuji blog Soni Pavelkové. Je na adrese: sonapavelkova.bloguje.cz *5* Je to tam super *14* ! A taky se někdy kouknu na stránky pouze o ní na adrese: sonapavelkova.cz Určitě se tam koukněte *3*
  • Sonča

    Soňa je super holčina a dobrá zpěvačka!!!
  • milaček

    sonicka je ta nejlepsi zpevacka *4* !!!az po par dalsich *3* *3*
  • Děkuju

    Zdareeeeec:)Píšu vám všem,abych moooooc poděkovala....bez vás bych to nikdy nedotáhla až do 5.finále:)Co bude dál,to nevím:Jediné co vím,že ted tzačíná hrozá dřina a já se na ni moc těším.....tad jsem doma s rodinou a zítra jedu do Prahy....a všechno se ted začne rozjíždět,bohužel se bojím,že to bude mít jak rychlej začátek,tak rychlej konec:) Držte mi palce.....a ještě jednou moc moc děkuju:) Soňa Pavelková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit