Přejít na výpis diskuzí

Soňa Pavelková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUPER SONIČKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPER SONIČKA

      Je to prostě supr holka která to v životě i v kariéře někam dotáhne *3* *4*
  • soník

    Soňa je moje holkaaa!! Je faaaaakt super!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: soník

      já s tebou nechodim. *1*
    • sona

      njn sona je ta nej!!! *4* a klasne spiva!!! *8* je to ploste frajerka!!! *5*
  • Děkuju

    Zdareeeeec:)Píšu vám všem,abych moooooc poděkovala....bez vás bych to nikdy nedotáhla až do 5.finále:)Co bude dál,to nevím:Jediné co vím,že ted tzačíná hrozá dřina a já se na ni moc těším.....tad jsem doma s rodinou a zítra jedu do Prahy....a všechno se ted začne rozjíždět,bohužel se bojím,že to bude mít jak rychlej začátek,tak rychlej konec:) Držte mi palce.....a ještě jednou moc moc děkuju:) Soňa Pavelková
  • ahoj Sono nechces nekdy nekdy pokecat?bylo by to super....napis na e-mail nebo na 737 533 589..fakt prosím *14*
  • pravá sona

    ahojky chtěla bych se tu seznámit s fanoušky.mám lístky na lednový koncert taak kdoby chtěl napište na mail spoda@centrum.cz...a pls ozvěte se předem budeme tam všichni ze superstar..tak se těšte..pp s láskou vaše soně *3* *14*
  • Sonča

    Soňa je super holčina a dobrá zpěvačka!!!
  • konnnzervator

    No tahle holka je moc supr sice ji znam jenom takhle s tevize atd,ale i tak se mi zda best.Taky hodne zpivam doknce mam svoji kapelu.
  • webová stránka

    http://www.pavelkovasona.webgarden.cz/
  • sona

    sona je fakt dobrá taky se mi moc líbí jak zpívá tak ji držte se mnou palečky
  • Soňa

    Soňa je moc krásná holka, krásně zpívá. Jak zpívala Pink bylo to nádherný a ty vlasy byly moc krásný. Moc jí fandím. pořád do kola poslouchám všechny písničky, které zpívala, je to nářez. Soňa nevypadá vůbec na 15ti letou, ale vypadá vyspěleji. Sonička se mi moc líbí, je tak krásná. Soni drřím ti moc palce ať se dostaneš co nejdál *14* *4* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit