Přejít na výpis diskuzí

Soňa Pavelková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • webová stránka

    http://www.sona-pavelkova.webgarden.cz/
  • NIC MOC....to co předvedla tuto nedělu bylo opravdu ubohé... *15* *15* *15*
  • AHOJ!to som ja pacient ANDREJ

    Cawko..Pochybujem ze si toto niekedy precitas,ale to som ja tvoj sused z nemocnice v MARTINE ak si pamatas..Tak ako ti je?Cievy su uz v poriadku?Dufam ze hej..Inak krasne spievas:)Dufam ze budes v tom pokracovat a dufam ze sa ti bude darit:)tak sa teda maj krasne a pozdrav priatela:)pa
  • Soňa

    je to krásná holka
  • SOŇU ZNÁM OSOBNĚ A JE TO STRAŠNĚ SUPER BABA,KTERÁ MÁ ZASEBOU TĚŽKÉ OBDOBÍ.DRŽÍM JÍ MOC PALEČKY AT V SOUTĚŽI DOJDE CO NEJDÁL.UMÍ PĚKNĚ ZPÍVAT A JE TO KRÁSNÁ HOLKA!TAK JÍ LIDIČKY PODPOŘTE!ČAUES *4* *3* *3*
  • Ted jsem poslouchlal pořád dokola Sonu Pavelkovou-hodnotím ji velice kladně:zabarvení hlasu,intonaci,cit dát do skladby něco krásného.Moc se mi líbí a myslím si,že umí zpívat profi už v 15 letech a beru to tak jakoby vyhrála i předcházející dvě Superstar, tak mě to vzalo a tak to cítím.Moc pěkné Soni
  • Je to strašně krásná a sympatická holka, která hrozně dobře zpívá. Moc bych jí chtěl poznat osobně! JE NEJLEPŠÍ A JÁ JÍ FANDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • Muluju Soňu. Je nádhernááááááááááááááááááááááááááá!! a moc pěkně zpívá!, tak jí lidi pomožte dostat se co nejdál!!
  • Miluju tě*6*

    soniško milovana poslal sem ti aspon 100SMS určitě na to máš *3* rád bych si stebou zatancoval *3* jsi andílek *4* hele napiš mi na E-mail tvoje číslo na mobil ploším moc ploším cu tě je mi 13let...!!!muj E-mail ->Vojak11@seznam.cz tak mi na tento E-mail napiš tvoje číslo na mobyl ploším a mějse klásně držím ti palečky tak pp *14*
  • Vojáku

    Tak na takovýho 13-tiletýho usmrkance určitě Soňa čekala. A mobil se píše s měkkým i.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit