Přejít na výpis diskuzí

Strify

OSOBNOST 16.12.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle kluk ze mě udělal poblázněnou puberťačku, ale odešel dřív než jsem stihla přijít.. Ach jo.. Proč jsem musela zaspat dobu? Sakra, kluci, dejte se zase dohromady, nebo zešílím!
    • Úplná pravda. Moc si přeji aby se zas dali dohromady. Myslím že nejsem sama.
  • Vše nej, Strify

    Jak už značí titulek, přeju Strifymu (nebo jak si to teď vlastně říká) všechno nejlepší k narozeninám!!! (alespoň přes osobnosti.cz *4* )
  • yes

    Strify je totál krásnej je to moc nádhernej kluk uplně fakt k sežrání kdybych ho viděla tak *14* *14* *14* *14* *14* byl asi ležela a nebo po nom skočila *14* *14* *3* *4* *4* *3*
  • strify

    strify je totalně k sežraniii...prostě upe krasny *14*
  • n_e_s_m_í

    blbý je že cinema bizarre končí......... *9*
    • Re: n_e_s_m_í

      nekončí-mají pauzu a možná se za rok vrátí i s luminorem....... *3* *1* *1* *1* *1* teda aspon to tak říkal *3* *3* *3* *5* *3* *3* *1* *1* *1*
      • Možná. Jedno je ale říkal a druhý udělal. Když si dá kapela pauzu, tak je většinou konec.
      • Re: Re: n_e_s_m_í

        Ty jsi teda optimista :D No myslím si, že nám všem je jasné, že už to dohromady nikdy nedaj a pokud jo, tak to bude zas jen na chvíli a 100% bez Luminora
        • Daly si pauzu a to neznamená že končí =) může se stát že se nevrátí ale je to 50 na 50 =) jedna z mích oblíbený kapel si dala taky pauzu a už se zase vrací na scénu dokonce s novou písničkou =D
  • markeett

    STRIFY!!!

    Já bych řekla,že Strify je z nich úplně nejhezčí....teda...mě se líbí všeci,ale Strify nejvíc *14*
    ale každýho názor.... *3*
    • Re: STRIFY!!!

      tj Strify je moc hezkej za týden jdu na účes jako má on =) ale škoda je že se rozpadaj.............. :( http://foto.osobnosti.cz/strify-254057
      • Re: Re: STRIFY!!!

        nebo prej ne já nwm :) hlavně at se nerozpadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!n
  • prdikuk

    Vše Neeej =0***

    Strify přeji Ti vše neeej k tvým krásným narozeninám....k tim tvým 21let..přeji štěstí, lásku a spokojenost a hlavně aby Tobě a hlavně vám společně to skvělel hrálo jako doted´, máme tě moc rádi....JSTE SKVĚLÁ KAPELA!!!! *14*
  • veronnyka

    B-Day

    Alles guteeee Strify *14* *14*
  • nelmo

    ..

    Všechno nééééééj k 21.narozkáááám....a hodně štěstííí *14* *14* *14*
  • mileyhilary

    narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám hodně stestí zdravi a lasky mám tě ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit