Přejít na výpis diskuzí

Pavel Sup

OSOBNOST 24.5.2007 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji vše nejlepší k narozeninám. *5*
  • Prosíííííím seženu ještě někde jeho tričko? :/
  • Tafrob je nejlepší! <3
  • Může mi někdo vysvětlit, co je na tom hezkého? Slaboduchý nic neříkající a vulgární texty, není to ani zpěv, ani recitace. To snad můžou poslouchat jen slaboduší lidi. A takový chytrý národ jsme byli
    • Nelíbí se ti to? Neposlouchej to. Hodně lidem se to líbí a já patřím mezi ně, každopádně chápu, že se ti to nelíbí, protože nikomu se nemůže líbit všechno, že jo. Děláš jako kdyby změnil náš národ k horšímu ;)
    • Oproti Rytmusovi moc vulgární texty nemá. Prostě se to někomu líbí a někomu zase ne ;) Byli jsme chytrý národ? Nepřijdeš mi moc chytrý kámo ;)
    • Vy si vsichni myslite ze rap je jen o nadavanim na neco ale to se vazne seredne mylite ! je to o emocich . proc myslite ze zpivaj o tomdle protoze prozili nebo jim nekdo udelal neco nehezkeho ! a kdyby ste znali vsechni pisne a ne jen ty ktere chcete znat (ty sproste) tak rapujou i o lasce o ztratach a hrach proste o vsem a tafrob navic jako jedinej ma nejvic pisnickec bez nadavek ! tak nevim na co si tu hrajes asi kdyz si slysel rap tak to byl zrovna james cole ! jinak vazne nevim o co ti de :) *1*
  • Všechno nej Tafe! Si borec
  • Vše nejlepší Tafrobe, si nejlepší.
  • njn je prostě nej :D
    • je to b l b
  • prostě je nejhorší Rytmus fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj. *1* *2* *15* *3* *4* *5* *6* *7* *12* *16*
  • Tafrob je nejlepší , ale Rytmus je proti němu úplnej píp
    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Nejlepší raper kterýho znám :) a to jich znám hodně :)) každej by chtěl být jako on :-* to co on dokázal to jakej má hlas to je neuveritelný♥ a s jayem sou dohromady eště lepší :) Rolovací a bratři jak se patří - nejlepší skladby :) A ty co tady pisou tim stylem že je srajda a tak podobne tak jen zavidej :PP a sou tak trapný ze to musej cpát sem Víte co muzete to rikat ale rikejte to az tehdy co dokazete to co Taf♥ *1* *1* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit