Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Žatečka

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem zabrousil na tuto stránku a žasnu nad tím, co včichni řeší. Jestli je Tomáš gay nebo jestli je blbec apod. Já jsem viděl Želary, kde hrál ještě jako mladý chlapec nevelkou roli, ale i to mne ujistilo, že blbec není. Blbec by to nezahrál a Tomáš byl i v této roličce přesvědčivý. V "Panicovi" hrál také dobře postavu soudobého mladíka. Jeho sexuální orientace je jeho intimní věc. Pokud by byl gay, je to asi škoda pro holky, ale zase si někteří kluci nebo muži třeba užijí velmi sympatického kluka. Tomíku, pokud tyhle debaty někdy čteš, nenech se znechutit. V těch filmech ses mi líbil.
  • uaa k sežrání :* staršně ho mám ráda :* :))
  • powerful
    Super herec (a kluk samopzřejmě taky ;)) suprově to zahrál, jak v želarech tak i v Panic je nanic, teď už stačí stáhnout Protektor :D *14*
  • natush

    Sexy

    Sexy sexy sexy!!!! Vipadáš trochu jako můj kluk *14* *14* *14*
  • natush

    Panic je nanic

    víš TOMÁŠI ŽATEČKO, no víš hrál jsi v tom filmu docela OOOKKKKKKKK! *4* *5* *4* JSEŠ FAKT ĎÁBEL *5* *5* !!! JSEŠ FAKT ANDÍLEK *4* *4* *4* !!!
  • hebkost

    Tomyse znam, je to gay, ale nic proti nemu nemam. Rad cuca malej klukum hebky chodidla (mam asi tri nebo ctyri fotky) jestli chcete, poslu vam to na mail.
    cus filip
    • Pošli na ajvon@seznam.cz prosím
    • Re: hebkost

      pošli mi ty fotky..!! Děkuju..!! *3*
    • Re: hebkost

      tak mi psli
  • tábor ???????

    Ahooj..jak to tu čtu,tak vás nechápu..v hlavě máte hovno jen máte nevymáchaný držky....Tomášek jezdí na tábor ??? hned bych jela kdybych zjistila že tam jezdí on...myslim že celkove by nás tam jelo vííc holeeek :D Tom je dokonaleeej <3
  • Nevim Nevim =o)

    nevim co si něm mám myslet,,ale rozhodně bych ho neurážela protože moc neznám... *15* *7* *13*
  • Je to supl kamos

    Tomík to je suplovej klusina....MTMR... *3* *3* *3*
  • 237

    Tomášek,já ho vubec neznám...jenom z uplně suprového filmu Želary.....Tomáš tam hraje fakt super postavu Lipka,strašně moc dobře to zahral všechno uplně super... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit