Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Žatečka

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krasavec

    ja to krasavec k pohledání *4* *14*
    • Re: krasavec

      muj pribuzný takze fakty goooood
  • Achojka

    krasavec krasavec k sežrání *3* *14* *15* *1*
  • hezky kluk

    fakt krasavec !!!!!!!! *14* *14*
  • tak to je síla!

    Osobnost? pche.. takový cikánský prase, který ani neví kdy se narodilo.... *15*
    • Fajn kluk

      Prosím Tě, sám seš cikánský prase, je to náhodou děsně fajn kluk !! dá se s ním kecat úpa v pohodě o všem možným, tak zavři hubu! *16* *13*
  • TOM

    Náhodou je dost super a taky hezkej nwm co mate *4* *3*
    • Re: TOM

      Tom pecka herec *14* *14*
  • Teď jsem zabrousil na tuto stránku a žasnu nad tím, co včichni řeší. Jestli je Tomáš gay nebo jestli je blbec apod. Já jsem viděl Želary, kde hrál ještě jako mladý chlapec nevelkou roli, ale i to mne ujistilo, že blbec není. Blbec by to nezahrál a Tomáš byl i v této roličce přesvědčivý. V "Panicovi" hrál také dobře postavu soudobého mladíka. Jeho sexuální orientace je jeho intimní věc. Pokud by byl gay, je to asi škoda pro holky, ale zase si někteří kluci nebo muži třeba užijí velmi sympatického kluka. Tomíku, pokud tyhle debaty někdy čteš, nenech se znechutit. V těch filmech ses mi líbil.
  • kokot

    Je to největší debil na přírodní škole! Žatečka.. *15*
    • Re: kokot

      No jasný....on je tak chytrej jako ty nikdy nebudeš *15* *7* *5*
  • ...

    Přestantě ho laskavě urážet!!! nikdo se do něj srát nebude!! je to nejlepší kluk jakýho znám, dá se s nim úplně v poho kecat o všem možným, je hodnej a milej ... a navíc je hezkej *14* takže ho laskavě přestaňte špinit!! *13* *16* *5*
    • Re: ...

      Dá se s nim kecat?seš holka nebo kluk? Já ho znám už asi 6 let, vim jakej je. Z každýho si dělá prdel a myslí si že je ten nějvětší king.. přitom je to jenom špinavej, malej cikánskej ubožák a zasranej "punker". je to největší exot z celý školy. A jestli nevěříš, přijď navštívit přírodní školu *5*
      • Re: Re: ...

        heeh ty seš ale idiot !!Tak to Toma neznáš z tý dobrý stránky.... *10* znám ho 9let...a je to nejvííc OK kluk...cikán?? seš čůrák tvl...neznáš ho tak nikomu necpi svůj názor *5* všichni z něj děláte hvězdu..hrál ve 2filmech ale pritom se chova upe normal... *3* a holky máte pravdu je moc pěknej *14* *14*
  • Víte hovno

    Cikán??? Máte v těch rasách bordel lidi. *3*
  • Ahoj

    Hmmm, zajímavé reakce, nicméně asi bych se nepodepsal pod žádnou z nich. Že je Tomáš cikán, tak to mne fakt nikdy ani nenapadlo (a i kdyby byl, tak co ?), krasavec, no to jako chlap asi nedokážu objektivně posoudit. A co se týče zas..nýho punkera, punker to asi je, ale zas..aný? Určitě má své mouchy, ale to asi každý. Taky mne na něm něco občas štve. Ale nejvíc mne štvou sprosté a urážející anonymní komentáře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit