Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Žatečka

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čus

    byl sem s Tomášem na táboře a sice občas byl v pohodě, ale to co sem slyšel třeba od kámošky, která s nim chodila do školy byl docela masakr... takže takový lidi nemám moc rád..
    • Re: čus

      Heeh to v tom případě mě znáš....jestli nelžeš a fakt s nim jezdíš na tábor.... *15* *3*
  • v pohodě

    nevim proč ho tu spousta lidí odsuzuje..dyť ho ani neznáte..náhodou, teď už se dost zklidnil!takže si nechte ty pomluvy na někoho jinýho. *4*
  • ale no tak...

    náhodou je i docela hezkej!!! *14* *3*
  • 237

    Tomášek,já ho vubec neznám...jenom z uplně suprového filmu Želary.....Tomáš tam hraje fakt super postavu Lipka,strašně moc dobře to zahral všechno uplně super... *4*
  • Je to supl kamos

    Tomík to je suplovej klusina....MTMR... *3* *3* *3*
  • Nevim Nevim =o)

    nevim co si něm mám myslet,,ale rozhodně bych ho neurážela protože moc neznám... *15* *7* *13*
  • tábor ???????

    Ahooj..jak to tu čtu,tak vás nechápu..v hlavě máte hovno jen máte nevymáchaný držky....Tomášek jezdí na tábor ??? hned bych jela kdybych zjistila že tam jezdí on...myslim že celkove by nás tam jelo vííc holeeek :D Tom je dokonaleeej <3
  • hebkost

    Tomyse znam, je to gay, ale nic proti nemu nemam. Rad cuca malej klukum hebky chodidla (mam asi tri nebo ctyri fotky) jestli chcete, poslu vam to na mail.
    cus filip
    • Pošli na ajvon@seznam.cz prosím
    • Re: hebkost

      pošli mi ty fotky..!! Děkuju..!! *3*
    • Re: hebkost

      tak mi psli
  • natush

    Panic je nanic

    víš TOMÁŠI ŽATEČKO, no víš hrál jsi v tom filmu docela OOOKKKKKKKK! *4* *5* *4* JSEŠ FAKT ĎÁBEL *5* *5* !!! JSEŠ FAKT ANDÍLEK *4* *4* *4* !!!
  • natush

    Sexy

    Sexy sexy sexy!!!! Vipadáš trochu jako můj kluk *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit