Přejít na výpis diskuzí

Tony Shalhoub

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday, Tony... *3*
  • Happy Birthday *15*
  • Vidím tu už 2 roky staré komentáre, ale myslím si, že Tonyho fanklub je ešte stále "aktívny". *2* Seriál je môj obľúbený a nedalo mi nenapísať sem komentár *3* ... Áno, a pár detailov by tam bolo doladiť, napríklad, že je Libanonského pôvodu a i keď sa narodil v Amerike, medzi americký showbiznis sa dostáva pod zaradením Arab-American actor... a má dve adoptované dcéry... *3*
  • Pan Monk

    Pana Monka dávají ale v hodinu kdy jsou všichni ve škole. Dávají ho od 12:05 do 12:55 a je to na Nově takže se můžete podívat internetovou adresu www.voyo.cz a tam si to můžete navolit *3*
  • Návrat Monka?

    Ahoj,
    kdo chce Monka zpět, koukněte na http://tvseriesfinale.com/tv-show/m onk-petition-to-continue-the-tv-adv entures-on-usa/
    je to petice, kde lidi píšou televizi usanetwork o návrat Monka, klikněte jen na Sign the petition a tam se napíše jméno, stát, e-mail a odkaz. Myslím, že je to dobrý nápad.
  • Monk

    Ahoj, nevíte někdo, proč skončil Monk. Koukám na různé rozhovory na youtube, taky na usanetwork, ale nikde jsem se to nedočetla a ani jsem nic neslyšela, ale já zase tak dobře anglicky neumím, tak mi to mohlo uniknout. A neřekla bych, že by sledovanost nějak klesala. Jsem z toho špatná, protože Tony je supr herec a já ho zbožňuju, v Křídlech a Galaxy Quest je taky skvělý, přeji ti další velké role Tony. Jen tak dál.
    • Monk skoncil hold mno ja videl vsechny dily jelikoz sem si vsechny stahnoul v avi a shledl a kouak znova v d poslednim dile 8 serie s nazvem: Pan Monk a konec zistil kdo byl vrahem jeho zeny taky zistil ze ma a nasel svoji nevlastni cenz je to nejlepsi serial,film snad natoci nove dily pokud ne tak ja to snim dokazi :). *6*
  • narozeniny

    ahooj Tony
    Všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně štěstí,zdraví,lásky a hodně úspěchů
    v divadle i ve filmu.
    Přeje Blanka.
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nejlepsi!!!!!!!!!!
  • nik011

    very good

    je to totalne dobrej herec!! *3* *4*
  • Blahopřání k narozeninám

    blahopřeju ti k narozkam!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit