Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Franz

OSOBNOST 1.6.2009 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že tohle strašidlo není prezidentem.By si ve světě řekli,že jsme kanibalové..
  • Škoda že není prezident.Ostatní země mají bílý,hnědý, nebo černý prezidenty ,ale modrýho nemá ještě nikdo.alespoň by Česko bylo něčím výjmečný *3*
    • byli by jsme jako šmoulové *1*
  • Podle mně se Franz prezidentem nestane,protože starší lidé ho volit nebudou,kvůli jeho vzhledu.Já si osobně myslím že je to velice chytrý člověk a jeho tetování mi nijak nevadí,přece jenom je to jeho věc.
    rekl bych ze tomu rozumi vic nez nejaky Knize ci soudruh, na to zid....
  • Zdravím, opravdu mě mrzí, že nebudete na Hradě. Snad ostatním lidem dojde, že prezident musí mít něco v hlavě a ne to, jak člověk vypadá. Pro mě jste velký vzor. Takže pane Franzi, za 4 roky na Hradě. :)
  • Pane Franzi, pokud budete kandidovat i příště, mám pro Vás schovaný jeden hlas. Tedy, pokud se Vám nepodaří mne naštvat.
  • Pro vsechny,co mate debilni kecy na vzhled pana Franze,nemyslite si ze je to ciste jeho vec jak vypada?!To na neho nemate neco jinyho nez to tetovani?! Delate,jak kdyby to byl nejakej vrah...Nechapu ty stupidni nazory typu:"Prece nebudu volit nejakyho potetovany exota".
    Vsichni soudi jenom podle vzhledu a to, ze je clovek inteligentni a cestny uz nikoho nezajima...to je pro vsechny vedlejsi...Vetsina radeji zvoli zlodeje,ktery CR povedou totalne do haje,jenom kvuli tomu, ze nijak nevybocuji z rady...Zkuste prosim odhodit predsudky stranou!Kazdy nadava,ale vy si ty prasata u koryt volite sami!
    • Souhlasím!! Kdybych mohla hned bych ho volila!! Přeci jen má vystudované 4 vysokéškoly a je velmi inteligentní!! sice se neumí moc vyjadřovat ale mysím že tohle je jenom fakt...! Když si si třeba ostříháte vlasy tak taky po vás všichni nepyskují že jste exoti!! Lidé v této době by se měli vzpamatovat,protože "Nesuď knihu podle obalu"!!
  • Pane Franz,nebýt lidí jako byli páni Mašínové a jiných statečných,tak jste zaručeně dodnes svazáckým vedoucím skládal by jste tak akorád častušky a zdravil by jste se čest práci soudruhu.
    Tak čest *5*
  • Další hlupák karemba, který soudí podle vzhledu. Jeho vzhled je důvod nějakého přesvědčení, respektujme ho. Každopádně to není člověk se střední školou, jako vy.
  • hanba mě fackuje, jen se podívám na toho potetovaného kandidáta
    • A mě zase hanba fAACKUJE KDYŽ si přečtu tvůj komentář.Navíc někde bylo že si Franz to tetování nechal udělat když byl mladej aby byl frajer a ted už to nejde vodstranit.A nechápu co všichni na tom vzhledu máte.Taky se mi to moc nelíbí ale no a co?Nikdo z těch kandidátů není zrovna nějakej krasavec......Za prezidenta chcu Franza.
  • Toto stvoření jako prezident to je to poslední co ČR chybí,takto získáme ve světě obrovský respekt,kamkoli náš prezident přijede.
    • To, žese ti někdo nelíbí vzhedově, neznamená, že je špatný člověk. Umělec prezidentem?? Pokud nezavede euro, mohlo by to bejt docela dobrý, třeba umění v týhle republice dostane větší prostor
      • Pane Karle a to, ze Klaus nam udelal po svete ostudu jak Brno,kdyz ukradl propisku,Vam nevadi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit