Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Franz

OSOBNOST 1.6.2009 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro vsechny,co mate debilni kecy na vzhled pana Franze,nemyslite si ze je to ciste jeho vec jak vypada?!To na neho nemate neco jinyho nez to tetovani?! Delate,jak kdyby to byl nejakej vrah...Nechapu ty stupidni nazory typu:"Prece nebudu volit nejakyho potetovany exota".
    Vsichni soudi jenom podle vzhledu a to, ze je clovek inteligentni a cestny uz nikoho nezajima...to je pro vsechny vedlejsi...Vetsina radeji zvoli zlodeje,ktery CR povedou totalne do haje,jenom kvuli tomu, ze nijak nevybocuji z rady...Zkuste prosim odhodit predsudky stranou!Kazdy nadava,ale vy si ty prasata u koryt volite sami!
    • Souhlasím!! Kdybych mohla hned bych ho volila!! Přeci jen má vystudované 4 vysokéškoly a je velmi inteligentní!! sice se neumí moc vyjadřovat ale mysím že tohle je jenom fakt...! Když si si třeba ostříháte vlasy tak taky po vás všichni nepyskují že jste exoti!! Lidé v této době by se měli vzpamatovat,protože "Nesuď knihu podle obalu"!!
  • Hej, šak jsem sa ho aj lekla! :D Ale byl by to luxusní prezident! *14* . ČR by na světě neznali už jen pod slovem “pero„ *3* *15*
  • Dotoho pane Franzi!Vás si v prezidentském křesle dokážu klidně představit.Ale třeba pana knížete nebo ostatní kandidáty určitě ne.Prezident musí reprezentovat!Držím Vám palce!
  • Ještě že tohle strašidlo není prezidentem.By si ve světě řekli,že jsme kanibalové..
  • Tetování

    No tetování se mi docela líbí,ale tohle už je přehnaný.Vždyt je celej modrej,toho potkat tak se asi leknu!No když se mu to líbí *9*
  • To bude aspoň prezident,konečně nás bude znát celý svět!
  • Zdravím, opravdu mě mrzí, že nebudete na Hradě. Snad ostatním lidem dojde, že prezident musí mít něco v hlavě a ne to, jak člověk vypadá. Pro mě jste velký vzor. Takže pane Franzi, za 4 roky na Hradě. :)
  • Škoda že není prezident.Ostatní země mají bílý,hnědý, nebo černý prezidenty ,ale modrýho nemá ještě nikdo.alespoň by Česko bylo něčím výjmečný *3*
    • byli by jsme jako šmoulové *1*
  • hanba mě fackuje, jen se podívám na toho potetovaného kandidáta
    • A mě zase hanba fAACKUJE KDYŽ si přečtu tvůj komentář.Navíc někde bylo že si Franz to tetování nechal udělat když byl mladej aby byl frajer a ted už to nejde vodstranit.A nechápu co všichni na tom vzhledu máte.Taky se mi to moc nelíbí ale no a co?Nikdo z těch kandidátů není zrovna nějakej krasavec......Za prezidenta chcu Franza.
  • xxxxxxxxxxx

    No nechápu jak si moch dát piercing a takhle se nechat potetovat.
    • Re: xxxxxxxxxxx

      to seš asi nechápavej sledovatel ordinace v růžové zahradě co...respektuj ostatní, když tím neubližují jiným lidem, ať si dělají co chtějí!
    • phb

      Re: xxxxxxxxxxx

      Obdivuji, že má odvahu jít si vlastní cestou. A to nejen po vizuální stránce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit