Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Javorský

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  herec a hudebník

  • herec.

  • Osobitý český herec.

  • Právě jsem ukončil kariéru.
  • Je na čase ukončit kariéru.
  • Pana Javorského jsme potkala vloni v Kuksu, byl tam ve společnosti přátel a asi tří starších dam - možná jeho nejbližší rodina. Jeho příjemné až dojemné chování k těm starším dámám mě zaujalo, na nic si nehraje, prostě takový je - milý, ochotný, skromný. V současné době hraje v tak často rozporuplně diskutovaném seriálu Bohéma, ale i tam podává výkony hodné ocenění. Nemohu zapomenout na jeho Hamleta v Národním divadle. Určitě je jedním z nejlepším herců této generace.
  • Měl jsem to štěstí, že jsem jel hodně dávno s tímto užasným ČLOVĚKEM ze stanice Hranice na Moravě až do Prahy v jednom kupé - on jel z OSTRAVY. Oba jsme byli tenkrát hodně mladí, ale on už byl v podvědomí lidí a tudíž i slavný, i když si to tenkrát ani moc neuvědomoval. Vidíte, někdo se divá na filmy k vůli nadřazeným hvezdám, já preferuji lidi stejného zrna, kteří si na nic nehrají a to je Vladimír Javorský.
    Vladimíre děkuji za všechny Vaše nádherné role. Vás nikdo nemůže napodobit! - vy totiž hrajete svoji živočišnou duší!
  • skromny,mily,potkala jsem ho v Brne s baglem na zadech,shodil ho na zem a podepsal se me na noviny. Ktery herec by tu udelal?
    • ... to on opravdu takový je vždy a vždycky takový byl, poctivý seriozní, skromný a nepovyšující se na nikoho a nikdy
      jeho třídní spolužák z gymplu v Ova
  • V poste restante byl dobrý .
    Mám ho ráda. *4* *4* *4* *4* *4*
  • U mě dobrý

    Vladimíra Javorského mám moc rád. Právě skončil v TV výše uvedený snímek. Při jeho mikroscénce za výčepem jsem se málem pomočil smíchy. Těžko by to někdo dal přirozeněji. Mnoho štěstí !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit