Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Javorský

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výtečný člověk

    Sice jsem pana Javorského poznala hlavně ze seriálu Chlapci a chlapi, na kterém jsem vyrůstala, ale poznala jsem ho i v jiných rolích a velmi si ho cením. Ale v pravdě mě nejvíc "zasáhl" jako Osud v Krysaři. Má nádherný hlas. Přeji Vám pane Javorský v životě jen to nejlepší a hodně skvělých rolí.
  • Most

    Fantastický výkon ve skvělém krátkém filmu Most, u nás skoro neznámý film.
  • Velmi dobrý herec

    Těším se na každý nový film, nebo roli v seriálu. Je to opravdu vynikající herec, kterému se dají postavy věřit ať hraje klaďáka nebo záporáka.
  • *16*
    • Martine, česky se řekne "vryla" a ne "vrila", a taky "neobyčejný" a ne "neobičejný"
  • Talentovaný herec

    Skvěle hrál i když záporáka taky v krásném seriálu Vlak dětství a naděje! *4*
  • největší z perotu

    Vladimíra Javorského považuji za nejlepšího a nejkrásnějšího herce minulosti, současnosti a nejspíš i budoucnosti... Jeho nejlepší role byla samozřejmně J.G.Deburau ve tv filmu, serialu Největší z pierotů. Bohužel ho všichni znají jako "Kyslíka"... :-/ *8*
    • Re: největší z pierotu

      Největší z pierotů, tam jsem se do něj zamilovala, i když tenkrát jsem ještě nevěděla, kdo to je. Škoda, že ten seriál už nedávají. Mohli by ho zase někdy opakovat. Teď, když opakují každou blbost.
      I když na nový seriál Poste restatnte se také moc těším.
  • Traband

    Mě se líbí, že hrál občas s mojí oblíbenou skupinou Traband a také v jejich klipu.
  • Měl jsem to štěstí, že jsem jel hodně dávno s tímto užasným ČLOVĚKEM ze stanice Hranice na Moravě až do Prahy v jednom kupé - on jel z OSTRAVY. Oba jsme byli tenkrát hodně mladí, ale on už byl v podvědomí lidí a tudíž i slavný, i když si to tenkrát ani moc neuvědomoval. Vidíte, někdo se divá na filmy k vůli nadřazeným hvezdám, já preferuji lidi stejného zrna, kteří si na nic nehrají a to je Vladimír Javorský.
    Vladimíre děkuji za všechny Vaše nádherné role. Vás nikdo nemůže napodobit! - vy totiž hrajete svoji živočišnou duší!
  • U mě dobrý

    Vladimíra Javorského mám moc rád. Právě skončil v TV výše uvedený snímek. Při jeho mikroscénce za výčepem jsem se málem pomočil smíchy. Těžko by to někdo dal přirozeněji. Mnoho štěstí !
  • V poste restante byl dobrý .
    Mám ho ráda. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit