Přejít na výpis diskuzí

Yoko Ono

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je pravda je za smrt nejlepšího skladatele na světě nemůže jenom mě štve že kvůli ní se rozpadla moje nejoblíbenější kapela THE BEATLES *13*
  • Jak tak koukám, tak je tu většina lidí úplně mimo, co?
    Nojo, to se stává. A ty hrubky! Blimey.
    Každopádně, já ji mám docela ráda, ani nevím proč.
  • muže za jeho smrt muže za všechno kdybi ona nebyla tak by john v tym apartma vubec nebyl a byl bi z beatles někde a ten vrah bi na něho ani nešáh protože by byl nekde v pokoji *16*
    • jak muzes podobne ho*no napsat?..kdyby nekdyby a kdyby..co to je za blbosti :) Ona spoust nezmackla..vazne psychicky labilnimu cloveku ruplo v kouli a zestrelil Johna..tecka..a to ze se vracel domu za svou zenou ji prece nemuze nikdo davat za vinu..Boha jeho myslete hlavou a ne prdeli..
      • to mu neruplo v mozku tomu vrahovi američané nemají johna moc v lásce co řek že jsou slavnější než bůh mimochodem john nám všem chybí a ten vrah je sv=ně
      • az tak naruseni nebyl. Nelibilo jse mu ze John v jedne pisni spival ze neveri v Boha a proste ho nastvalo ze jeho idol(John)tohleto spiva.
    • neexistují náhody..vždy má vše nějaký smysl

      on sám ji chtěl takže nějaké co by bylo kdyby neplatí , vše je jak má být a bylo jak mělo být !!!
  • Vy všichni,co ji nenávidíte jste s prominutím uplní debili!Sakra pochopte to!Johna ten debilně narušenej chlap zabil ve stejný den,kdy se mu johny podepsal na svou novou desku!!!Za to přece Yoko Ono nemůže!!! *16*
    • No, možná ne, ale na tom, že má podíl na rozpadu Beatles něco bude!!! Nemám ji ráda, byla to čarodějnice, která Johnymu vymyla mozek! Úplně ho zničila!
  • Chudák Yoko...

    Nechápu, takovou logiku ,že kdyby se Brouci nerozpadly tak by Lennon žil. Vždyt' mohl umřít i tak,ne?Ona nemohla za jeho smrt ,ale ten blb co ho zastřelil.Kdyby jste Johna a Beatles měli aspoň trochu rádi tak by jste pochopili ,že ji miloval.Byla to jeho věc.Tak ho zkuste reskektovat.Jo a ještě: R.I.P. Johne.Máme Tě rádi. *3*
  • nesnáším ji

    A proč ji nesnáším? Tahle krůta zničila Lennona i Beatles. Nebýt jí, byl by Lennon dnes ještě mezi živými.
    • johnlennon96

      Re: nesnáším ji

      souhlas ta kráva je zničila
      • kikagori

        Re: Re: nesnáším ji

        Yoko je nezničila prostě ji John miloval ... Yoko nemohla za Lennonovu smrt hergot .. Pochopte to že ho zabil Mark David Chapman,a né Yoko *3*
        • haley25
          nemá smysl jim to vysvětlovat, když je někdo natvrdlej je hold natvrdlej (komu není rady tomu není pomoci)!!!!!!!!!
  • Yoko Ono není kreatura

    Působení v Beatles je jednou etapou Lennonova života a soužití s Yoko Ono etapou další. Osobně si poslechnu mnoho dobrých písníček z obou těchto úbobí Lennonova života.
  • ...

    Neříkám, že je to osobost, ale příjde mi zbytečné a dost neadekvátní používat tak velká slova. Podle mě by se John nikdy nenechal přemluvit, kdyby byl přesvědčený o tom, že Beatles jako skupina mají nějakou perspektivu. Z klipů a i z videí, co se objevily, je patrné, jak moc se měli navzájem rádi a myslím, že pokud máte Johna alespoň trochu rádi, tak si uvědomíte, jak moc by pro něj byly tyhle vaše názory na osobu, kterou miloval zraňující. :)
  • pajka52

    *

    Všechno nejlepší
  • gvr

    Měli se rádi...a hodily se k sobě
    • vubec se k sobe nehodili. Jo John by jse hodil k dake japonce, ale k Yoko ne. Kazdopadne John umrel a nikomu to nemuzeme dat za vinu jenom vrahovi.
      PEACE *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit