Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohlreich je podprůměrný kuchař.

  • Luky1987

    Pohlreich se už cpe i do současných našich seriálu o ničem a hruz, nemusím ho

    • Ellka

      Nemám ho ráda, je to hulvát a umí prd a vořech! Jen se vytahuje a vecpe se opravdu všude!😠

  • MartinDyntar
    Peníze také nejsou vše!!
  • Zdeněk Pohlreich čisté jmění:11 milionů dolarů.

    Budiž mu to přáno.

  • MartinDyntar

    Protoze me nejak vyhladlo...

    .

  • MartinDyntar

    No ja nevim asi by me polraich uvaril ten borst. V baste ho kazdou stredu ale maji.

  • co si myslíte o novém pořadu Superšéf se Zdeňkem Pohlreichem, má šanci na úspěch jako skvělé Ano, šéfe!? 😱

    • Ellka

      On je Pohlreich všude důležitej a dělá z lidí blbečky! Čím okouzlil Novu, to nechápu! Je to takovej důležitej mrňous! Nehezkej!😈

  • Dnes jsem sledovala na internetu jak je pan Pohlreich znechucen ze smaženého sýru a jak je to nezdravé. Je divné, že chutná minimálně polovině národa. Já vím určitě, že si radši dám někde smažák za 100 kč, než u něho v Café Imperial velice, velice zdravej Smaženej telecí řízek
    za 345 kč.

    Jinak věřím, že je v kuchaření odborník.

  • Samý houby,už nevím jak to udělat. Tak jsem připravil chudou svíčkovou...místo másla Haná,místo smetany mlíko. Bešamel rozvařil s mixem zeleniny podušené v láku od feferonů...cuk,sůl,vývat z divokého koření...vše trochu slanější a do toho podušený houby. Světe div se...žerou to s knedlíkem jako zjednaný. Tak se i to musím podělit. Mějte se skvěle!Honza Kohout,Otročice 25. (Vilma.39@seznam.cz)
  • Tento pseudočlověk, který si až drze osobuje právo v přímém přenosu nadávat lidem a říkat jim "vole", je i napříč tomu, že něco umí - amorálního charakteru. Naopak: člověk který něco umí a který v něčem stanul před ostatními, by mněl být vůči ostatním, kteří zaostávají ohleduplnější, trpělivý, schovívavý, a především by je mněl v mírnosti vyplývající z jeho poznání svědomitě učit.
    Namísto toho si osobuje něco, co vychází z jeho pyšnosti a namyšlenosti...a to je samozřejmě hnus a nic jiného !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit