Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohlreich je podprůměrný kuchař.

  • Ellka

    On je Pohlreich všude důležitej a dělá z lidí blbečky! Čím okouzlil Novu, to nechápu! Je to takovej důležitej mrňous! Nehezkej!😈

  • Ellka

    Nemám ho ráda, je to hulvát a umí prd a vořech! Jen se vytahuje a vecpe se opravdu všude!😠

  • Luky1987

    Pohlreich se už cpe i do současných našich seriálu o ničem a hruz, nemusím ho

  • MartinDyntar
    Peníze také nejsou vše!!
  • Zdeněk Pohlreich čisté jmění:11 milionů dolarů.

    Budiž mu to přáno.

  • MartinDyntar

    Protoze me nejak vyhladlo...

    .

  • MartinDyntar

    No ja nevim asi by me polraich uvaril ten borst. V baste ho kazdou stredu ale maji.

  • co si myslíte o novém pořadu Superšéf se Zdeňkem Pohlreichem, má šanci na úspěch jako skvělé Ano, šéfe!? 😱

  • Dnes jsem sledovala na internetu jak je pan Pohlreich znechucen ze smaženého sýru a jak je to nezdravé. Je divné, že chutná minimálně polovině národa. Já vím určitě, že si radši dám někde smažák za 100 kč, než u něho v Café Imperial velice, velice zdravej Smaženej telecí řízek
    za 345 kč.

    Jinak věřím, že je v kuchaření odborník.

  • Samý houby,už nevím jak to udělat. Tak jsem připravil chudou svíčkovou...místo másla Haná,místo smetany mlíko. Bešamel rozvařil s mixem zeleniny podušené v láku od feferonů...cuk,sůl,vývat z divokého koření...vše trochu slanější a do toho podušený houby. Světe div se...žerou to s knedlíkem jako zjednaný. Tak se i to musím podělit. Mějte se skvěle!Honza Kohout,Otročice 25. (Vilma.39@seznam.cz)
  • Tento pseudočlověk, který si až drze osobuje právo v přímém přenosu nadávat lidem a říkat jim "vole", je i napříč tomu, že něco umí - amorálního charakteru. Naopak: člověk který něco umí a který v něčem stanul před ostatními, by mněl být vůči ostatním, kteří zaostávají ohleduplnější, trpělivý, schovívavý, a především by je mněl v mírnosti vyplývající z jeho poznání svědomitě učit.
    Namísto toho si osobuje něco, co vychází z jeho pyšnosti a namyšlenosti...a to je samozřejmě hnus a nic jiného !!!
  • Luky1987
    Pohlreicha rozhodne nemusím
  • Pana Pohlreicha by někdo měl naučit hlavně správně stolovat.
    Pro š¨sledování jeho zpracovávání jídla v ústech se prihlížejícím nedělá dobře.
  • honza1957
    pane pohlreich .o vašem kuchařském umění nebudu vůbec pochybovat , párkrát jsem podle vás vařil a opravdu klobouk dolů "super", ale jako veřejně známá osobnost by jste si měl dávat bacha na svoji někdy nevymáchanou pusu ,jako inteligentní člověk za kterého se prezentujete. nejsem proti vám zaujatý ,ale poslední dobou mám pocit že se osobnosti prezentují moc vulgarizmy z pocitu že jsou vtipné ,nejsou jsou trapní
  • Zdeněk je super kuchař,moc mu fandím,až budu mít čas,zajdu do Imperial Cafe na oběd,rád bych ochutnal,co vaří jeho profi tým.
  • Pan Pohlreich asi umí dobře vařit, ale určitě by se neměl vyjadřovat k tématům, kde odborníkem není. Mám na mysli EET. Je to podnikatel, tak není divu, že se bouří. Elektronická evidence tržeb už tu měla být dávno, hned v začátcích podnikání, po revoluci. Státní rozpočet by bezesporu nebyl tolik v mínusu, možná dokonce by byl plusový. Je smutné, že i velká část slušných podnikatelů se už že zásady staví proti všem kontrolním mechanismům. Toho pak bohužel zneužívají někteří naši politikové a ve svých politických půtkách slibují a prosazují pokřivená pravidla, která jsou výhodná zejména a jen pro podnikatele. Jinak mám pana Pohlricha celkem rád a rád sleduji i pořady o vaření.
  • Luky1987
    Když Pohlreicha vidím v televizi, tak přepínám nebo vypínám TV. Opravdu ho nemusím
  • měří 170 cm a váha 70
  • Roxy Lynch to ten profil jsem udělal i životopis přece já

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit