Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdeňka Polraicha sleduji jeho pořad o vaření Ano Šéfe a tam radí jak mají vařit a dělá to hezky pěkně krásné i líbivě a umí vařit skvěle přeji hodně šťastné vaření v pořadu Ano Šéfe *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • tenhle profil založil nekdo jiny ne on
  • Luky1987
    Pohlreicha také nemusím je to fakt jenom kecal
  • Dobry den Zdenku, vim ze jste profik v tom kuchteni , tak bych mela pro vas nabidku, mam letost dobry ulovek hub - smrzu 4-5 druhu jestli mate zajem tak se mi ozvete , cena z dohodou na toto telefoni cislo 607 243 429
  • Pro mnmě je to sprostý kecal, který se sám jmenoval šéfem. Kolik má ocenění a v jakých soutěžích byl úspěšný ? Uráží všechny poctivé kuchaře.
  • Pane POLREICH. Musím podotknout, že neumím vůbec vařit a po shlédnutí několika vašich dílů mám chuť s tím začít. Ale to není důležité. Držím palce a se špatnou kritikou si nedělejte hlavu. Ať se Vám daří.
  • Pro Zdenka jen chvala
  • Co to pisete za spatnosti to je hnus je videt jak jsou zavistivy zli lide Zdenek super chlap smekam klobouk Berus
  • Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit jestli budete ještě jezdit po restauracích, tak aby jste se přijel podívat i do Babic u Uherského Hradiště. Máme zde pěknou restauraci, jmenuje se SPORT. Restaurace zde byla již před rokem 1992, byla vyhlášená široko daleko. Zastavovaly zde zájezdové autobusy. Od té doby se hodně změnilo. Byla několikrát rekonstruována. Je pěkná, ale jídlo v ní odradí i ty poslední zákazníky. Někdo by jim už měl ukázat, jak se dobře a hlavně chutně vaří, protože ty hnusy se nedají jíst.
  • Dobrý den kam se mám obrátit abych pana Pohlrejcha pozval k nám do Rudolce do hospody na ty blafy aby se naučily lépe vařit
  • *3* Zdenda vaří skvěle tak bych chtěl umět jedině k němu na vaření to jo
  • Buran zústane buranem. Nejsem pro cenzuru,ale pro takovýho pablba udělat pořad v televizi. Stejně se jen opičí po zahraničních pořadech a hlavě se neumí chovat buran.
  • 17 centimetrú
  • Je to obyčejný buran. Někam přijede,žere a chová se jako prase a nakonec všem vynadá. To udělat u mě, tak mu do toho jeho prasečího rypáku šlápnu.
  • Přesně tak, jenom urážet umi!
  • Jako kuchař-Dobrý,?!
    Jako člověk-Primitivní HULVÁT!!!
  • protože asi něco schovává za očima
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zdeněk Pohlreich je mimozemšťan DUDDITS z filmu Dreamcatcher - Pavučina snů ! Ó jaká to podoba !!! Odhalil jsem velké mimozemské spiknutí v české kuchyni ! Schválně na to mrkněte na google obrázcích .
  • kolik zdeněk měří? nevíte to někdo? aspoň přibližně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit