Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: kuchař možná

    Zalez puritáne :-D
  • Re: Re: Re: Re: ZDENEK

    je to ďábelský číslo ty chytrej *16*
  • Re: Re: Re: ZDENEK

    rozhodně lepší než pavilek *1* *1* *1*
  • Re: Re: Kdyby s ním někdo mluvil tak, jak on s ostatními...

    Jako říct ve větě o sedmi slovech šest sprostých asi zas tak normální nebude.
    Nebo u vás se tak doma bavíte normálně?
  • Re: Zdrávas Královno

    No jo , jen se vykecej!!! *10* *10* *3* *3* *13* *13*
  • Re: hulvát

    Myslím, že jsi nikdy v kuchyni nebyl/a. tam se mluluví ještě hůř. *3* *3* *3*
  • Re: Re: ZDENEK

    co to sem pleteš? A vůbec víš co je to 666?
  • Jo,dobrý!!!

    Tak konečně něco pořádnýho,pane Zdenku,Vy jste TEN PRAVY GURMAN, který tady chyběl,díky!!!
    Prosím naučte tady TY "umělce" tvořit!!!
    *4*
  • Re: Zdeněk

    to máš kliku já se tan jen tak nedostanu a horozně si přeji snim někdy vařit ale jinak seš můj člověk
  • pozdrav

    Ahoojky ždenku již každé uterý se dívám na tvůj pořad ano šefe já osobně se chci stat takou jako ty až se vyučim kuchař číšník tak bych chtěla šetřit na svou novou restauraci moc tě obdivuji jsi muj životní vzor kdyby si měl čas napiš mi prosím pár rad kterýma se mam řídit dál v životě časem . Doufám že aspon zmála dokážu něco za svým snem si stojím a udělam proto maximum zatim ahoj a přeji to krásný den a eště něco po škole jaký si mám odělat kurz radší ,,barmanský nebo cukrářský" DÍKY MOC *14* *14*
  • Zdeněk je jednička

    Protože ví o čem mluví a většinou má pravdu, jestli ne vždycky *1*
  • Re: Re: Re: Re: hulvát

    Promiň ale píše se "zvyklá" a "většinou" a nejsou to sprostý slova. *1*
  • Re: hulvát

    Ty vole v kuchyních se mluví ještě mnohem hůř, až by mě z toho prask čurák. *15*
  • Re: Kdyby s ním někdo mluvil tak, jak on s ostatními...

    To ale není "řeznická mluva", tak se mluví mezi normálníma lidma. Ty snad žiješ v klášteře, ne?
  • Re: Re: Kde má restauraci ?

    Promiň, spletl jsem si to s Monarchií
  • Re: Kde má restauraci ?

    Je to ve Štěpánské, kdyz nevíš kde je Štepánská, tak vedle Václaváku, když nevíš, kde je Václavák tak buď doma
  • ali

    Dobrý den pane Polreich moc rad sleduji váš pořad jste super a hlavně profik pokračujte dál ve své show nikdo na vás nemá vaše chování a mluva je super takže moc děkuji a držím palce děkuji.Aleš
  • nezruste to!

    Dostalo sa mi do usi ze chcete zrusit relaciu. Mne sa to hrozne paci. Zdendo nema jednu chybu. Tak sa nasmejem na jeho hlaskach az placem. Ako ked to zrusite majte navedomi, ze som dozivotne skoncila aj s Vasou televiziou. Racej budem ozaj pozerat ako magor do steny nez by som si mala pustit Primu.
  • Mexiko zdravi Zdenka

    Krasny pozdrav ze slunneho Mexika..nenecham si ujit zadny Vas dil na internetu a na kazdy dalsi netrpelive cekam..Preji Vam hodne uspechu v osobnim i profesnim zivote.Smekam ..Sabina
  • Vše nej

    Tak se taky připojím ke kladným názorům. Zdeňku k Vašim narozeninám přeji hlavně to zdraví a mnoho úspěchů v tom co Vás baví - to jest asi gastronomie. Cením si Vaší práce a nenechte si říkat co máte dělat, nepřipadá mi Váš slovník něják vulgární, (jsme češi) vždy ho použijete tam kde se to zrovna hodí, nikdy zbytečně... Kdo chce slušnou domácí puťku ať si pustí babicu a nevotravuje! Na závěr jen popřát ještě pořadu Ano šéfe ! taky úspěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit