Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bibina

    HB

    Všechno nejlepší, šéfe!
  • joey.jordison

    53

    všechno nejlepší !! jseš stokrát lepší než Babica *3*
  • Přání k narozeninám

    Milý Zdendo, k dnešním narozeninám ti nebudu přát všechno nejlepší, atd., protože už vše máš. Jen ti přeji, ať se ti v hlavě rozsvítí a začneš se konečně chovat jako člověk a ne jako nacistický diktátor *16*
  • přaní

    ahoj Zdendo
    Všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěch v tvém pořadu.
    ti přeje Blanička. *4*
  • Re: ZDENEK

    Mně moc sympatický nepříjde a ta jeho mluva... škoda slov pro ni. Je až z podivem, že ten nahoře trestá lidi, co jsou hodní a ne takový hovádka (hodně slušně řečeno) jako Zdenda, kteří si nevidí na špičku nosu a povyšují se, jako kdyby snídali s papežem a prezidentem třikrát do týdne. A ti hodní, co nikomu neubližujou, tak umírají denně na rakoviny, při nehodách nebo vraždách. A pak, že je na světě spravedlnost *9* *9* *9*
  • Kdyby s ním někdo mluvil tak, jak on s ostatními...

    Tenhle příspěvek asi ostatní shodí, protože moc pozitivní nebude. Možná je Zdenda dobrej kuchař, ale ta jeho mluva patří na jatka mezi bourače masa a ne do kuchyně. Jestli si chce získat více fanoušků, tak by se měl hošánek nad sebou trochu zamyslet a přestat užívat řeznickou mluvu. *13*
  • Re: ?

    Ono je to možná trochu jinak. Kuchaři tvoří něco, pod čím je pak pan Pohlreich "podepsaný". Tak to musí přeci musí být tak, jak si šéfkuchař představuje. V kuchyni nehledejte demokracii !!!
  • ZDENEK

    Vážený pane Zdenˇku,moc ráda sleduji Vás pořad.Vaše mluva,která je vypípaná je skveľá a lidsky obyčejná.Moc Vám fandím,muj sen je jednou ochutnat aspon jednu dobrotu co vaříte.Meˇjte se hezky a budte hodný.Jana *14*
  • jitkamorcova

    Zdeněk

    Zdeněk je úžasný člověk a výborný kuchař.V jeho podniku jsem byla,je to zážitek na celý život.......je prostě svůj,před nikým si nesedne na zadek a svou práci dělá skvěle a hlavně mu jde o lidi - což v tomhle státě je velice,velice vzácné....... *14* *14* *14*
  • hellraiser

    Re: ?

    Je obcas mozna drsnejsi nez by se hodilo, ale zase na druhou stranu, oni si kolikrat v nekterych tech restauracich ani nic jineho nezaslouzi, to si nekdy rikam, ze nektere ty restaurace by meli bez milosti zavrit....a jak sam Zdenek tvrdi, ze takhle se mezi kuchari i mluvi, tomu bych mozna i veril, tam to musi kmitat, neni cas na volbu nejakych uhlazenych jazykovych prostredku a vse se podrizuje tomu tempu- a ocividne v Cafe Imperial a Divinis to funguje. *4* Pokud se nekomu ten slovnik nelibi, at se na to nekouka. *4*
  • ?

    Dobrý večer, ráda jsem sledovala Váš pořad, ale postupem času zjišťuji, že si Vás dost dobře neumím představit jako dobrého šéfa. Prosím, uvědomte si, že má přece každý právo na svůj vlastní názor a Vám nikdo nedal do vínku neomylnost a pravdu za každou cenu. Řídím 103 zaměstnanců, samozřejmě prostřednictvím jejich přímých vedoucích, ale vyslechnu názor každého a věřte mi, že mě to obohacuje a stále získávám nové zkušenosti a tím se i učím. podotýkám, že si naše organizace vede vekmi dobře. Trochu skromnosti a méně ješitnosti by Vám slušelo lépe! Jinak Vám přeji mnoho dobrých lidí kolem Vás! Mirka H.
  • veny9

    VĚK

    Mu už je 52 ???
  • Zdrávas Královno

    Ahoj jeto tak jak jsi říkal v rozhlase ekochov jehňat se vyváží z našich luk a pastvin za humny do Rakouska a telecí do Itálie jestli budeš chtít tak sufffolk je masné plemeno které netrpí žízní a sluncem jako na Novém Zélandě .
    Voda se podává ke kávě hlavně z důvodů že do Vídně museli robotovat sedláci a nevolníci na Akvaduktu který samospádem přitékal vodu z Alpských kopců a měla zázračné učinky od Panny Marie ,dodnes jeto nejlepší voda ze všech velkoměst ve střední Evropě mlsní měšťané a záhalčivá šlechta s kurevníky a poběhlicemi baronek i císařovny si potrpěli na sladkosti ke kávě a i malí oplatek dávali automaticky ke kávě,takže voda v achtlu míry duté pohárku zředila účinky kofeinu i ovlažila ústa po sladkosti napolitánky Nanerl neb mozartomanie ve vídni přivedla i cukráře a kavárníky na myšlenku vyrábět malé sladkosti ke kávě pro mlsné huby Rakušanů a tenhle zvyk z rakousko uherska zavedli do područních provincijí které získali popravami jako v Praze kde tekla krev měštanů a moravanů na Bílé hoře i intrikami patolízalové cizí šlechty získali majetek čechů moravanů nejednalo se jen o šlechtu ,ale i o měštany zúčastněné v bitvě a jejich rodiny .

    Zdrávas Královno
    dnes jsem vařil nemohoucímu otci pohanku s cibulkou na sádle z domácího prasete a k tomu kuře na přírodní šťávě neb měle na Hané mlén na Pohanko kde mlele nejen pro sebe ale i pro lidi české i německé národnosti bez rozdílů a bez hádek politiky ,neb starší generace němců byla zžitá s čechy moraváky,avšak mladí dělali revanš a zlo politiky NSDAP hrůzné myšlenky vyhlazení židů a židi měli košér potraviny i koření nikoliv jako supermarkety ..
    Naschmarkt ve vídni skýtá pestrou škálu potravin z celého světa i indickou mouku na placky v chrámech sedmi divů světa pro chudinu .

    S pozdravem
    Tonin Brachtl *9*
  • hellraiser

    Re: Kde má restauraci ?

    Mezi Bilou labuti a namestim Republiky (Na Porici, cislo ted nevim :-)))
  • Kde má restauraci ?

    No jo, Zdeněk je super, ale jelikož se chystám do Prahy, chtěla bych navštívit tu jeho restauraci. Je to spomínané Café Imperial ? Neví někdo alespoň přibližně, kde v Praze to je ? Jdu vygooglit ... :o)
  • nika1979

    Re: Re: Re: Re: Re: hulvát

    nojo, ja to respektuju. jeho mam ho rada moccccccc. co jse tiče vyslovovaní zopakovat po v, umim. takže promin te mi
    všichni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hlášky

    Jaká je nejlepší hláška? já myslím že "Natrhnu ti prdel až k lopatkám" a nebo " ...Už sem viděl žábu bušit pěstí do skály .... "
  • hellraiser

    Re: Re: já ho žeru

    Ono ale uprimne receno, v tech hruzach, kterymi se tam kolikrat musi brodit, se ani nelze divit, ze obcas mu to ulitne, nakonec kdyby to tem kucharum rikal moc jemne, houby by si z toho delali...a neco jineho je varit doma a pro nekolik desitek ci stovek hostu v restauraci ci v hotelu. *3*
    Pokud nekomu vadi, ze se v poradu moc pouzivaji sprosta slova, rada je jednoducha- nedivat se na to, programu je dost, nebo existuji i jine cinnosti. *4*
  • Re: já ho žeru

    Přála bych Vám, aby byl svobodný a potom, až budete vařit, aby se Vám díval přes rameno. Pak by Vás mohl počastovat slovy, že umíte h.... a že ho s..... To by pak asi bylo po lásce.
  • Re: Re: Re: Re: hulvát

    Pan Pohlreich mluví dost vulgárně a a někteří , kteří ho chválí by si měli zopakovat vybraná slova po v. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit