Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • w

    Az budes umet to co on, hovor si jak se ti zlibi.
  • Zdeněk

    Je naprosto úžasnej a vaří taky skvěle. Jediný, na co se celý rok těším je jeho kuřecí Club sendvič a do Divinis. Naprostá jednička!!!
  • hellraiser

    Re: Jméno

    Jednoduse- [pólrajch] *4*
  • nika1979

    Zdeněk Pohlreich

    Zdeněk Pohlreich---- hold Muž s Velkým M
    mam ho moc moc moc rada ti slova ,z jeho ust. nák ,nerespektuju .neslušné mam ho rada takoveho jakej je . ale naučim bejt slušně disciplinovaně mluvit chovat jse k personalu supr. jinak nemá chybu .Zdeněk Pohlreich
    je zlato mé. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jméno

    Vedeme při o to, jak se jméno Pohlreich vyslovuje. Dá někdo vědět? *7*
  • nika1979

    Re: Re: Re: hulvát

    jsem zvikla psat, v diskuzich. me chyby nejsou, slovo hulvat
    a hovado......... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ja jsi tu budu chodit me iq jse nestarej
    luuky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* větčinou jsem. www.facebooku.com.
  • Re: Re: hulvát

    Nauč se česky a pak lez někam do diskusí.Evidentně mimo....tvoje ostuda,nicméně Tobě to při tvém IQ snad ani nemůže vadit,co?
  • Je to borec!

    Je to borec! fandím mu. I když Itala mám možná radši :-)))
  • nika1979

    Re: hulvát

    bud slušna. ženy nemaj tak neslušně mluvit kdo vas naučil
    kuchařko...tak mluvit. to jse stid te,,,.Zdeněk Pohlreich.
    ,supr ti vaši slova.h-.no ješte,b,
    KLll hlavně že viho chce te přechovat slušně . ale vi jse naučte bejt slušní. lidé *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *5* *5* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Zdendo jen tak dál !

    Opravuji - je to rastaurace U Štěpána a ne U Pelikánů. Obec Vojetice *9*
  • Zdendo jen tak dál !

    Zdeňku, fandím Ti ! Někdy se člověku po hospodském jídle udělá špatně a je dobře že do nich tak šiješ ! Ta vulgarita je na místě ! Mám velkou chuť na hovězí biftek s toho domácího chovu udělaný od Tebe, nebo se někdy vypravím k Pelikánům a uvidím jak jsi jim pomohl to vylepšit! Jen tak dál ! Nejlepší kuchyně je ČESKÁ ! Už vidím jak si dánové na zámku pomlaskávají na svíčkové s brusinkama !
  • hellraiser

    Re: Re: Re: kuchař možná

    Ono zase na druhou stranu nekdy, kdyz vidim ty hruzy, kteryma se musi brodit, to ja bych byl jeste sprostsi teda...:-))))) K tomu poradu to zkratka patri, myslim, ze normalne takhle Zdenek urcite nemluvi. *13* *13*
  • Re: Re: kuchař možná

    Na jednu stranu je vulgární, ale je to profík se vším všudy. Vážně, klobouk dolů. je geniální...
  • hulvát

    Je to hulvátství,v kuchyních se tak nemluví a pokud nedokáže mluvit jako civilizovaný člověk tak může vařit jak chce.Co ukazuje za umění?Chová se jak hovado z chléva a ještě frajeří!Znám lepší kuchaře a mluví slušně!!! *13*
  • Re: Re: kuchař možná

    NE VŠICHNI V KUCHYNI TAK MLUVÍ, JE TO HULVÁT NIC VÍC
  • já ho žeru

    Sleduji každý díl a neexistuje že by mi mohl ujít.Já Pana Zdendu miluji, miluji jeho vyjadřování, jeho pohled na druhé a život jako takový. Je prostě jednička. Akorád jsem si chtěla o něm něco přečíst, ale tady v tom životopisu moc toho nemá. Myslím tím jestli má a kolik dětí apod. *16*
    *7*
    *14*
  • alenadudkova

    Re: kuchař možná

    zaprvé - má to v popisu práce a zadruhé - něco prostě nejde říct mile a jestli se má něco změnit, musí na to tvrdě a za třetí - v kuchyních se tak prostě mluví
  • kuchař možná

    No kuchař to možná je - to soudit nemohu, ale mluvit se slušně nenaučil ... Vyjadřováním je to buran ...
  • ???

    nevíte někdo co je tohle za ústav??

    Institute of Business Studies, Praha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit