Přejít na výpis diskuzí

Zooey Deschanel

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE KRásná taková přirozná narozdíl od třeba Little Mix,Lady Gaga,Katty Perry...a další téměř každá hvězde je umělá..
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))))))))
  • Zooey je moje nejoblíbenější herečka, nejvíce se mi líbila ve filmu (500) Days of Summer a v seriálu New Girl, tam je naprosto úžasná a celý ten seriál je bombovej! :-)
  • jo je opravdu půvabná a zajímavá,a má jedinečné charisma,ale srovnávat jí s lacinou,umělohmotnou Kate Perry??Čím ta je jí jako podobná?tím že má modré oči a černé vlasy???jinou podobnost opravdu nevidím...
  • rubydonasty

    Trilian

    Vo filme Stoparov sprievodca galaxiou sa mi paci najviac *3* Je moja oblubena postava spolu s depresivnym robotom Marvinom *1* *1*
  • sarda

    OSVĚDČENÁ

    Fakt super herečka. Své nadání mi ukázala ve filmu (500) days of summer.Moc se mi líbil, byla tam super. Takže je osvědčená. Zná někdo ještě nějaký jiný film s ní? Kromě Yes Man,to jsem také viděla... Děkuji :)
    • JJ jmenuje se to napr. Návrat, taky hrala ve vanocním filmu neco se skritkem , most do zeme therabitia je jich fakt hodne
  • 500 dní leta

    ona je prostě nejlepší herečka a její herecké umění ukázala např. ve filmu 500 dní léta ... je božská!!! *15*
  • ....

    me hodne pripomina Katty perry
    • Re: ....

      Katty Perry je laciná, ještě k tomu bez talentu. Za to Zooey má charakter a nadání.
      • Re: Re: ....

        máš recht..perry je koza uječená,rádoby děsně cool ....fakt mi silně leze krkem *15*
  • Zooey

    Je to prostě nejlepší herečka a taky nejkrásnější ženská *1*
  • Yes, man

    Zooey taky hraje ve filmu Yes man s Jimem Carreym. Oba skvělí, ale Zooey fakt krásná, ten film musíte vidět. *14* *14*
    • miki1931

      Re: Yes, man

      Jj, mam to na dvd a musim rict ze ten film je vazne bozskej, jo a taky tam Zooey zpívá a stojí to vazne za to, vrele doporucuju *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit