Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VRFREAK1

    Když mě Verdansk omrzí tak apexy sou jasnou volnou za mě nejlepší skill based FPS hra

    • Derp_1337

      Nejlepší skill based FPS král je jenom jeden, Counter-Strike 😛

      • tuco

        Je to tak. Apex je takticka FPS pri ktere je treba pouzivat hlavu. 

        • Jack1947

          Ne to opravdu není co potom třeba HYperscape ? To už je vlastně REAL LIVe armádní simulátor :D Pobavilo !

          • tuco

            Netvrdim, ze Apex je simulator. 

            Tou taktikou jsem mel na mysli prvky jako landing zones, rotations, movement (i vertikalni) nebo abilities. V Apexu nestaci mit good aim (ani u CS), jelikoz (snad jiz z podstaty BR) je rekneme nekolikavrstevny.  

            • Jack1947

              Hodně ZJednodušenej

              Navíc stačí hrát proti noobům a celá taktika jde dost stranou. pUBG je legrační hra, víc na bázi Army jinak já ti rozumím.

              • tuco

                Reakce na příspěvek:

                Presne. V pubs je to pro masochisty. To je asi nevyhnutelny zlo, kdyz to hraje hodne lidi, tak to hraje i hodne spatnych.

                Mel jsem na mysli Apex jako esport, kterej posledni dobou celkem sleduju. Dokonce jsem prisel na https://twitter.com/B4mbinoo . 

                Jako esport mi to prijde sledovatelnejsi nez napr OW, dost jiny nez VALORANT a nesrovnatelne lepsi nez ostatni BR.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Nevím, je to dost zjednodušené oproti zmíněným ale záleží kdo a jak hraje a hlavně proti komu. Valorant nesense srovnání když to je team shooter a ne Battlrojl 😉

        • Derp_1337

          LOL

          A co je jako CS?

          Moc nevíš o čem mluvíš, takže se dá předpokládat, že jsi CS nikdy nehrál a tudíž nemáš představu o čem je ta hra.

          • Jack1947

            CS 1,6 jsem zkusil před lety (vyjma herny - joo herny pamatuje někdo?) Průstřel přes celou mapu zdí mě dost odradil. CSGo už opravdu není takové, a díky glitchům/ chybám hry ani nebude že.

            • Derp_1337

              Haha

              CS 1,6 bylo ještě ze staré školy. Většině stěn šla normálně prostřelit. Bylo to dost zábavné, ale pravděpodobně to odradilo dost nováčků.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                To je spíše dáno nekonzistentním zabugovaným enginem( on to bylů MOD), nicméně CSGo má glitche které při cviku zneužítí pomáhají onomu nebo tu kterému týmu podstatně vyhrávat.

  • Jack1947

    Pro mne je vůbec nové že to je na Steamu ! WTF 😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit