Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Pro mne je vůbec nové že to je na Steamu ! WTF 😯

  • VRFREAK1

    Když mě Verdansk omrzí tak apexy sou jasnou volnou za mě nejlepší skill based FPS hra

    • Derp_1337

      Nejlepší skill based FPS král je jenom jeden, Counter-Strike 😛

      • tuco

        Je to tak. Apex je takticka FPS pri ktere je treba pouzivat hlavu. 

        • Jack1947

          Ne to opravdu není co potom třeba HYperscape ? To už je vlastně REAL LIVe armádní simulátor :D Pobavilo !

          • tuco

            Netvrdim, ze Apex je simulator. 

            Tou taktikou jsem mel na mysli prvky jako landing zones, rotations, movement (i vertikalni) nebo abilities. V Apexu nestaci mit good aim (ani u CS), jelikoz (snad jiz z podstaty BR) je rekneme nekolikavrstevny.  

            • Jack1947

              Hodně ZJednodušenej

              Navíc stačí hrát proti noobům a celá taktika jde dost stranou. pUBG je legrační hra, víc na bázi Army jinak já ti rozumím.

              • tuco

                Reakce na příspěvek:

                Presne. V pubs je to pro masochisty. To je asi nevyhnutelny zlo, kdyz to hraje hodne lidi, tak to hraje i hodne spatnych.

                Mel jsem na mysli Apex jako esport, kterej posledni dobou celkem sleduju. Dokonce jsem prisel na https://twitter.com/B4mbinoo . 

                Jako esport mi to prijde sledovatelnejsi nez napr OW, dost jiny nez VALORANT a nesrovnatelne lepsi nez ostatni BR.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Nevím, je to dost zjednodušené oproti zmíněným ale záleží kdo a jak hraje a hlavně proti komu. Valorant nesense srovnání když to je team shooter a ne Battlrojl 😉

        • Derp_1337

          LOL

          A co je jako CS?

          Moc nevíš o čem mluvíš, takže se dá předpokládat, že jsi CS nikdy nehrál a tudíž nemáš představu o čem je ta hra.

          • Jack1947

            CS 1,6 jsem zkusil před lety (vyjma herny - joo herny pamatuje někdo?) Průstřel přes celou mapu zdí mě dost odradil. CSGo už opravdu není takové, a díky glitchům/ chybám hry ani nebude že.

            • Derp_1337

              Haha

              CS 1,6 bylo ještě ze staré školy. Většině stěn šla normálně prostřelit. Bylo to dost zábavné, ale pravděpodobně to odradilo dost nováčků.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                To je spíše dáno nekonzistentním zabugovaným enginem( on to bylů MOD), nicméně CSGo má glitche které při cviku zneužítí pomáhají onomu nebo tu kterému týmu podstatně vyhrávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit