Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak komunikace je určitě základ, s tím souhlasím. Myslím si ale, že jen ta k lepšímu sexu nevede. Podle mě to chce i trochu experimentovat a zkoušet nové věci, aby se z toho nestal stereotyp. Občas třeba vyzkoušet nějakou erotickou hračku nebo například nové lubrikační gely. Těch věcí je prostě spousta. 

 • Nám velmi pomohlo, když manžel začal užívat tyhle tabletky z https://kamagris.com/ . Můžu říct, že manželova momentální výdrž je něco, díky čemu se s ním zatím nerozvedu. Ještěže jsme si to vyjasnili a přišli na řešení, jinak vážně nevím, co bych dělala. Ono vážně po těch letech je třeba to nějak vyřešit, dokud nás oba baví si spolu užívat. 

  • Takže ta kamagra opravdu funguje? U nás v posteli to už taky bohužel není co to bývalo a cítím, že chyba je hlavně na mé straně, tak jsem si říkal, že bych s tím rád něco udělal. No a když jsem si o tom něco četl na internetu, tak mě právě ta kamagra zaujala asi nejvíc. Vážně to tedy funguje, ano?

 • Jak ve vztahu po 15 letech zase probudit napětí a vášeň? 

  • Někdy pomůže vrátit se jen ke starým zvykům. Jinak mám také
   vysledované, tak už jen projev toho, že to chcete řešit, dokáže v ženě zase
   probudit vášeň. Koupil jsem pro nás na jednu dovolenou erotické oblečky a
   hračky. Nedokážete si představit, co to s manželkou dokázalo udělat. 

   • Myslíte, že erotické oblečky mohou mít takhle úspěch? Kde a za kolik jste to kupoval? 

    • Tak to už se musíte sám podívat, co by se vám tak líbilo nebo hodilo. Pokud chcete doporučit obchod, tak já vždy vše objednávám z internetového obchodu e-kondomy .cz, kde mají slušné ceny, vše skladem a hlavně balení, u kterého není poznat, že jde o balíček ze sexshopu

 • ivanka386

  Je pravda, že náš sexuální život v poslední době už taky není co býval. Přemýšlela jsem nad tím, jak to vyřešit. Ráda bych ideálně nějak přírodně. V jednom článku jsem narazila na to, že by mohl pomoci kotvičník. Koukala jsem, že se dá sehnat třeba tady https://eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik Nemá s tím někdo náhodou zkušenost? Díky.

 • macinan

  Já si myslím, že pokud člověk chce lepší sex, tak je určitě dobré si ho čas od času oživit nějakou tou erotickou hračkou. My s partnerem jsme si teď v poslední době například hodně oblíbili anální hračky. S těmi se dá užít spousta srandy. My ty naše máme z https://www.eroticsexshop.cz/ Právě tam v tomto ohledu totiž mají asi největší výběr.

 • s manželem jsme už v pokročilém věku, on je pořád při chuti, zato já jsem měla problémy se zvlhnutím, proto jsem si koupila Arginmax pro ženy a i v 60ti se s manželem milujem 3x za týden!
  • Arginmax se prodava hlavne pro muze. Podrobil jsem prasky s kanadskym Vimaxem v takovem "duelu", tak se podivejte, kdo je vitez -- https://www.erekce.cz/vimax-vs-arginmax-forte/
 • Snížená valorizace penzí uvrhne statisíce seniorů do bídy. Čeští senioři si klidné a důstojné stáří zaslouží, vytvořili a společnosti předali hodnoty, ze kterých dodnes profituje. Svoje penze si předem zaplatili... Dovolujeme si požádat svého prezidenta o pomoc. Jste naší poslední nadějí," napsala rada Klausovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit