Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Je pravda, že náš sexuální život v poslední době už taky není co býval. Přemýšlela jsem nad tím, jak to vyřešit. Ráda bych ideálně nějak přírodně. V jednom článku jsem narazila na to, že by mohl pomoci kotvičník. Koukala jsem, že se dá sehnat třeba tady https://eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik Nemá s tím někdo náhodou zkušenost? Díky.

  • macinan

    Já si myslím, že pokud člověk chce lepší sex, tak je určitě dobré si ho čas od času oživit nějakou tou erotickou hračkou. My s partnerem jsme si teď v poslední době například hodně oblíbili anální hračky. S těmi se dá užít spousta srandy. My ty naše máme z https://www.eroticsexshop.cz/ Právě tam v tomto ohledu totiž mají asi největší výběr.

  • s manželem jsme už v pokročilém věku, on je pořád při chuti, zato já jsem měla problémy se zvlhnutím, proto jsem si koupila Arginmax pro ženy a i v 60ti se s manželem milujem 3x za týden!
    • Arginmax se prodava hlavne pro muze. Podrobil jsem prasky s kanadskym Vimaxem v takovem "duelu", tak se podivejte, kdo je vitez -- https://www.erekce.cz/vimax-vs-arginmax-forte/
  • Snížená valorizace penzí uvrhne statisíce seniorů do bídy. Čeští senioři si klidné a důstojné stáří zaslouží, vytvořili a společnosti předali hodnoty, ze kterých dodnes profituje. Svoje penze si předem zaplatili... Dovolujeme si požádat svého prezidenta o pomoc. Jste naší poslední nadějí," napsala rada Klausovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit